Sari la conținut

Ce nu iti place la Dacia Duster?


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 164
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Sa fac si eu o lista cu ce nu-mi place la Duster:   1. Consuma motorina! La fiecare 800 km tot trebuie sa fac plinul!!! Problema foarte costisitoare... 2. Cand spal parbrizul se consuma lichidul de

Parerea mea: Cooperativa Munca in Zadar. Din fericire portbagajul a fost proiectat exact cum trebuie. Orice altceva, cu timpul ar arata mai urit. Cu conditia sa nu transporti obiecte contondente, sabi

Sunt multe lucruri care nici mie nu îmi plac la Duster, şi as mai fi vrut şi alte opţionale, dar pentru un 4x4 cu gardă mare la sol, nou şi mult mai ieftin, accept aceste neajunsuri. Dacă îmi permitea

Posted Images

@maxmaia varianta Renault are un alt design la faruri, mult mai frumos, am avut ocazia sa vad unul in zona de export, sper sa pun maina pe faruri de genul, sunt mult mai faine ca ale noastre. Semnatura luminoasa Dacia este cu 3 elemente.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 months later...

Sistemul de monitorizare al unghiului mort - absolut inutil, nu valoreaza doi bani. Ledul ala chior din oglinda se aprinde foarte tarziu si de multe ori aiurea.

La alte marci (de ex.Mazda) sistemul chiar ajuta, la Duster insa e doar de umplutura.

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sistemul de monitorizare al unghiului mort - absolut inutil, nu valoreaza doi bani. Ledul ala chior din oglinda se aprinde foarte tarziu si de multe ori aiurea.

La alte marci (de ex.Mazda) sistemul chiar ajuta, la Duster insa e doar de umplutura.

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...