Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 154
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

am gasit o cotiera interesanta ca idee de prindere.... http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=pKUe8-KF87w

Dupa parerea mea este problema de ' stil de a urca la volan '. Am coleg care a rupt 2 cotiere si am coleg care e bine merci cu cotiera originala. Cind te urci la volan incearca sa nu atingi cotiera. C

Alternativă…

Posted Images

Din ce vad in poze cotiera de Duster blocheaza suportul de sticla dintre scaune. Cred ca m-am razgandit... ;).

 

LE: Am primit masina si dupa asigurarile dealer-ului ca vezi doamne cotiera nu blocheaza accesul la gaura de sticla m-am trezit ca e montata ca in poza 3 adica suportul ala metalic pus invers. Cred ca o sa-l dau jos sa-l mut cu inclinatia inspre bord.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 5 months later...
Din ce vad in poze cotiera de Duster blocheaza suportul de sticla dintre scaune. Cred ca m-am razgandit... ;).

 

LE: Am primit masina si dupa asigurarile dealer-ului ca vezi doamne cotiera nu blocheaza accesul la gaura de sticla m-am trezit ca e montata ca in poza 3 adica suportul ala metalic pus invers. Cred ca o sa-l dau jos sa-l mut cu inclinatia inspre bord.

 

 

Salut!

 

Ma intereseaza daca cotiera originala nu deranjeaza la frina de mana. Eventual unde ati cumparat, montat cotiera, sau stiti unde se poate cumpara online?

 

Multumesc!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Deranjeaza si la frana de mana si la scos centura, dar poti sa o ridici cand ai ajuns la destinatie, nu e fixa. Deasemeni iti obtureaza locasul din spate pentru sticla de suc. Asta in cazul in care nu e montata ca in poza 1 dar nu recomand ca vine prea in fata (la mine e montata ca in poza 3). Deranjeaza putin si la schimbatul vitezei fiind prea sus (cel putin la mine), pana te obisnuiesti. Eu am luat-o de la dealer odata cu masina am dat vreo 4 mil cu montaj cu tot. ;) Intreaba la dealer.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 4 months later...

Se poate pune ceva in interiorul cotierei? o pereche de ochelari, niste CD-uri? altfel nu am de gand sa dau 80EUR doar ca sa-mi sprijn cotul si sa nu mai am loc de sticla intre scaune .. :mrgreen:

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu am pus cotiera originala din "accesorii Dacia Duster": nu deranjeaza atat cat sa nu fie utila. Incape si sticla (usor inclinata) in spatele ei. Cu frana de mana m-am invatat repede, la fel si cu prinderea centurii; primii pasageri in fata au la inceput o nedumerire cand cauta sa prinda centura si ating cotiera.

Castigi un spatiu de depozitare foarte util (si care la Duster e o problema serioasa): incap ochelari, servetele, incarcator mobil......

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...