Sari la conținut

Postări Recomandate

Bravo mai aud si de dusteristi care mai merg si pe jos prin munti.Eu anul trecut am propus o iesire pe Valea Rea dinspre Nucsoara(Arges) pe raul Doamnei pana unde se inchide drumu si de acolo pe jos (cam 3 ore) pana pe Vf Moldoveanu(cel mai aproape de abordat din acest punct acest varf.Sunt niste cascade si un peisaj aparte, necalcat de multime... N-a raspuns nimeni toata lumea malc.Vor numa' cu dusterel-ul..Bravo inca o data. :hug:

la vara vom initia un traseu spre Moldoveanu. e o zona foarte frumoasa si Dusterul poate urca destul de sus pe golul alpin pana unde se termina drumul forestier si apoi o luam la pas sa cucerim, noi Dusteristii, si Vf. Moldoveanu (cel mai inalt varf din tara!).

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 225
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Un traseu scurt si frumos mai ales iarna pentru cei care sunt in zona Rasnov-Bran.

Vine, viiiiine, plimavala!

Duter curubeu

Posted Images

  • 2 months later...

salut, eu am ajns azi vara din greseala in rezervatia naturala bucegi pe un drum forestier putin spus.... unde eram eu si caprele negre si cate o floare de colt.... drum fain cu muntele pe o parte si pe cealalta rapa ..... daca nu stiam pe unde imi calca rotile o "calcam stram de tot " .... Duster-ita mea era in rodaj cu doar 200 km la bord facuti in oras.... ce sa mai zic cred ca nu m-am distrat asa de tare in viata mea... senzatii tari ....vorba aia ca nu mi-s blonda sunt femeie si imi place de mor masinuta mea ..... am cuplat 4x4 si mi-am facut de cap ..... traseul a fost de la Bran la Peles doar drum forestier de negasit pe harta normala aproape 50 km .....

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...