Sari la conținut

Propuneri Evenimente


Postări Recomandate

  • 4 months later...

Hello CJ/SB/AB/SJ/MS/SB/etc:) !!!

 

Haide-ti sa gasim niste propuneri de iesiri pe plan local. Pana la IND5 mai este, asa ca am putea sa mai "luam o gura de aer curat" si pe la noi prin zona.

 

Stiti ceva zone frumoase unde am putea sa ne plimbam cu Dusterele, si sa si avem parte de o experienta frumoasa, peisaje interesante, si evident sa scoatem Dusterelul de pe asfalt putin?:)

 

Astept propuneri!:)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot asteptam vremea buna, ce ziceti de o iesire pe dealul din spatele Polusului cand se mai incalzeste. Drumul de urcare e ok, nu foarte greu, dar e o plimbare placuta. Am fost de cateva ori, ca sa mai evadez din CJ:)

Cateva damburi de trecut si o panta putin mai maricica chiar in varf. E lejer traseul dar ar fi interesant sa mergem mai multi:)

post-1639-0-77501600-1364398721_thumb.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 weeks later...

Salutare,

 

Am vorbit cu colegii din Tg. Mures sa facem intr-un weekend o iesire comuna. Tg. Mures - Turda(salina&chei) - Cluj.

 

Ce ziceti? Cine vrea o zi sau doua de plimbat Dusterele, intalnit si explorat zona alaturi de colegii din Mures?:)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 years later...

Buna seara colegilor din Cluj! Parca este ceva activitate recenta, n-ar fi rau sa ne vedem măcar la o cafea / ceai / ce poa' sa bea fiecare, ca sa facem cunostinta (zic si eu). Si sa povestim un pic de ceva trasee prin zona.

 

Din păcate weekendu asta sunt plecat din CJ, insa chiar si intr-o seara din timpul săptămânii, dupa work, mi-as găsi timp sa ne vedem.

 

Ce părere aveti?

Adi

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...