TudorAB07XWZ

Propuneri Evenimente

11 posts in this topic

Aici propuneti ce evenimente ati vrea sa efectuam, eventuale trasee, intalniri, etc:)

Hello CJ/SB/AB/SJ/MS/SB/etc:) !!!

Haide-ti sa gasim niste propuneri de iesiri pe plan local. Pana la IND5 mai este, asa ca am putea sa mai "luam o gura de aer curat" si pe la noi prin zona.

Stiti ceva zone frumoase unde am putea sa ne plimbam cu Dusterele, si sa si avem parte de o experienta frumoasa, peisaje interesante, si evident sa scoatem Dusterelul de pe asfalt putin?:)

Astept propuneri!:)

Daca tot asteptam vremea buna, ce ziceti de o iesire pe dealul din spatele Polusului cand se mai incalzeste. Drumul de urcare e ok, nu foarte greu, dar e o plimbare placuta. Am fost de cateva ori, ca sa mai evadez din CJ:)

Cateva damburi de trecut si o panta putin mai maricica chiar in varf. E lejer traseul dar ar fi interesant sa mergem mai multi:)

post-1639-0-77501600-1364398721_thumb.jpg

Sau daca nu Cheile Turzii...si acolo este ceva drum care urca pe dealul vis a vis de Chei:)

Salutare,

Am vorbit cu colegii din Tg. Mures sa facem intr-un weekend o iesire comuna. Tg. Mures - Turda(salina&chei) - Cluj.

Ce ziceti? Cine vrea o zi sau doua de plimbat Dusterele, intalnit si explorat zona alaturi de colegii din Mures?:)