Sari la conținut

Postări Recomandate

Hello Cluj,

 

Va salut din Columbus, Georgia, USA. Abia astept sa vin in tara la iarna si sper ca ne vedem la niste plimbari cu Dusterele:)

 

Personal eu de obicei merg pe dealul din spatele de la Polus, e destunl de fun....offroad+fun...poate putem face o intalnire dupa ce ma intorc:)

 

Toate cele bune;)!!!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 36
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Toamna

Azi dupa ciuperci:

Na:

Posted Images

Vin de tot acasa, sunt in program de "exchange student" la Columbus State University numai pentru semestrul asta. Vin acasa in Decembrie si nu mai plec. Eu practic sunt stundent in CJ la UBB.

In legatura cu Regiuna pe Transilvania, eu zic sa ne "inregistram" momentan pe cluj toti din AB, SB, MS, SJ si CJ si putem sa mari regiunea asta. Si eu sunt din AB, dar m-am "inregistrat" pe Cluj:)

Am sa fac o parte de "Propuneri evenimente" pentru regiunea asta, unde fiecare sa propuna ce iesiri si unde am putea face, si inca o sectiune de "Trasee efectuate" unde fiecare poate scrie ce trasee a efectuat, si unde sunt localizate, ca restu sa stie de ele cand vor fi prin zona respectiva.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...