Sari la conținut

Tuning Dacia Duster - Duster tuning virtual


Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

pt cei care au cunostinte in photoshop sau alte programe asemanatoare propun o alta varianta de tuning... cum as vrea sa vad si respectiv sa imi fac potentialul duster, caci in viitorul apropiat nu vad finantare pt unu...

am pus cateva poze, evident paint'uite penibil... dar ca inspiratie pt artistul ce imi va concretiza ideea intr'un mod cva mai profesional.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pt cei care au cunostinte in photoshop sau alte programe asemanatoare propun o alta varianta de tuning... cum as vrea sa vad si respectiv sa imi fac potentialul duster, caci in viitorul apropiat nu vad finantare pt unu...

am pus cateva poze, evident paint'uite penibil... dar ca inspiratie pt artistul ce imi va concretiza ideea intr'un mod cva mai profesional.

Fiecare cu gusturile lui, dar nu prea vad cum ai putea sa montezi pe haion roata de rezerva care este destul de mare.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Foto 2 imi place. Pastreaza linia masinii precum si a caracterului pentru care este creata, o masina ce poate fi folosita cu usurinta si in off-road.

 

as fi curios sa te vad facand off-road (sau macar un drum forestier cu ceva pietre pe el) cu niste jante de aluminiu ca alea din poza :( nici ptr urcat bordurile nu is bune jantele alea...alea is OK doar ptr "imagine" si eventual stabilitate crescuta la viteza mare pe autostrada.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Foto 2 imi place. Pastreaza linia masinii precum si a caracterului pentru care este creata, o masina ce poate fi folosita cu usurinta si in off-road.

 

as fi curios sa te vad facand off-road (sau macar un drum forestier cu ceva pietre pe el) cu niste jante de aluminiu ca alea din poza :( nici ptr urcat bordurile nu is bune jantele alea...alea is OK doar ptr "imagine" si eventual stabilitate crescuta la viteza mare pe autostrada.

De acord cu tine. Nici nu ma gandeam la altceva.... Sincer... prefer jantele de otel, stilizate, care arata fooooarte bine si sigur sunt mai bune decat cele din alizaj sau aluminiu. Era doar o parere despre cum se prezinta incercarie de tuning virtual . :(

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 1 month later...

Pentru ca in cateva zile o sa achizitionez si eu Dusterul meu :D m-am gandit un pic ce as putea sa-i fac sa-l personalizez un pic :cry: si a iesit asta .... :x (just in photoshop....for now :D )

eu cred ca-i sta foarte bine cu angel eyes. Voi ce ziceti ???

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...