Sari la conținut

Adaptor comenzi audio volan Dacia Duster


Postări Recomandate

  • 4 months later...
  • Răspunsuri 16
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Am facut un filmulet cu HU in actiune. Il puteti viziona aici :   Aveti si o poza cu HU. Noaptea butonul acela din mijloc are o culoare portocalie . Ziua pare albastru. Azi de dimineata am mon

Daca playerul are 2 fire pentru Steering wheel control (Key1 ȘI Key2) atunci acestea se leaga la firele Key ale adaptorului (cele cu eticheta din poza), nu conteaza in ce ordine. Daca playerul are un

Posted Images

  • 3 years later...
  • 3 years later...
La 24.05.2012 la 23:11, gicu a spus:

100% succes garantat. Azi am imperecheat un ALPINE 133BT cu o interfata Dietz pentru Renault Kangoo. Toate comenzile de pe volan s-au pastrat, cu exceptiei Mute. totul s-a facut plug&play, HU isi schimba culoarea si arata foarte bine. Bonus : BT. USB, Ipod.

Cine zicea ca boxele de pe DUSTER se aud rau ?

 

Atentie maxima la HU noi(BT,USB) de la DACIA care vin cu niste conectori f ciudati de la Mitsubishi si care pana la acest moment nu suporta nici un fel de interfata.

Difuzoarele de dacia sunt jalnice. Eu le-am schimbat in JBL si am facut o minune:) 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Va salut.Am schimbat playerul original cu un "chinez" si nu prea reușesc să conectez adaptorul pentru telecomanda de la volan. Adaptorul are o mufă jack si trei fire.   Playerul nu are nicio mufă jack. Adaptorul e cel din poza. Playerul scrie in specificații ca suporta comenzi prin telecomanda/volan. 

Stie cineva cum pot proceda?

Screenshot_20200215-143914_OLXro.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...