Sari la conținut

Bine v-am gasit!


Postări Recomandate

16 hours ago, DusterExplorer said:

Reducerea de 2000 de euro se acorda doar pentru editia limitata (SL Explorer) din cate mi-a spus dealer-ul. Si din cate stiu nu se cumuleaza cu rabla (oricum la SL Explorer din cate am inteles nu ai varianta cu program rabla). Ar fi fost o idee buna sa accepte ticket rabla si pentru 1.6 benzina 4x4, dar din pacate asta nu se intampla (cel putin mie asa mi-au spus).

Sa te bucuri de masina! :)

multumesc! intr-adevar nu intra la rabla din cauza limitei maxime de acordare tichet 130, iar 1.6 are 155

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 29
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Salutare, nou "intepat" de Duster, fan masini romanesti, am inceput cu un Aro 10.4, apoi Logan si acum un Duster negru 1.6 benzina. Am trecut de rodaj de curand, aprox 2000 km si sunt extrem

Una din padure

Posted Images

Da.asa este....pacat ca nici 1.2_ul nu se incadreaza la.rabla ....eu fiind fan benzina as fi ales 1.2 turbo dar nu se incadra...asa ca am mers.pe.1.6 si sincer nu regret!!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
On 8/4/2017 at 11:35 AM, cyprybrasov said:

Da.asa este....pacat ca nici 1.2_ul nu se incadreaza la.rabla ....eu fiind fan benzina as fi ales 1.2 turbo dar nu se incadra...asa ca am mers.pe.1.6 si sincer nu regret!!

Care este motivul pentru care ai fi ales 1.2 turbo? Mie personal mi se pare un motor mic pentru o asemenea masina (mai ales daca ai si 4x4). Sunt doar curios! :D

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pareri despre 1.2 TCe se pot gasi (si se pot adauga) in acest topic:

Atentie insa, exista deja o discutie lunga si controversata despre consumul de ulei al acestui motor - cel putin al unor cazuri din primele loturi (discutiile astea sunt in alt topic).

Recomand posesorilor de 1.2 TCe sa adauge feedback doar relativ la comportamentul motorului in acel topic ;) spor la treaba!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aici era topic dedicat pentru comparatie intre 1.6 16v si 1.2 TCe... dar a ramas mai mult la nivel de speculatii - acum avem feedback concret de la colegi ce le-au incercat pe ambele :) Am mutat cele 2 post-uri - puteti continua discutia acolo ;)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 1 month later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...