Sari la conținut

Duster SL Explorer


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 41
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

gata livrare foarte bucuros de el

Hello   Am comandat si eu un Duster SL Explorer 1.5 DCI 4x4, Gris Island, Scaun incalzita, si camera marsarier. Cadou cotiera  Saptamana viitoare livrare 

Buna ziua, Este prima mea postare si nu am stiut unde sa o incadrez: Am comandat un Duster Explorer 4x4 1.5 (gris islande, toate dotarile) si am platit 35% avans din el, am semnat toate actele posibil

Posted Images

  • 2 weeks later...

Buna ziua, Este prima mea postare si nu am stiut unde sa o incadrez: Am comandat un Duster Explorer 4x4 1.5 (gris islande, toate dotarile) si am platit 35% avans din el, am semnat toate actele posibilie pentru contractul de leasing (pentru diferenta), am acceptul la contractul de leasing, am tot ce trebuie, masina este sosita in reprezentanta de aproape sase saptamani si cei de la Meridian Vest nu vor sa o livreze pe motiv ca  este blocata de Dacia pe tremen nelimitat (spun ca sunt probleme tehnice pe un lot de 1700 buc. fara sa poata detalia) ... a mai intalnit cineva aceasta problema pentru SL Duster Explorer? Multumesc

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In mod normal dealerul este oblicat sa verifice masina inainte de livrare, daca are probleme sau daca de la dacia se comunica probleme de lot, dealerul poate sa opreasca livrarea masini. Eu am patit-o la logan cand l-am cumparat masina a venit in reprezentanta au sesizat probleme, si dacia a rechemat masina la uzina pentru remediere, dar toata distractia a durat doar 3 saptamani .

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...