Sari la conținut

Postări Recomandate

Felicitari !!! 

In vara aceasta voi face 7 ani de Duster-eala. In viata ai cateva momente cheie de alegere: cu scolile, cu casatoria, cu serviciul, cu schimbatul locuintei. Alegerea de a achizitiona Duster-ul este chiar in top! Fara nici o exagerare!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Protectile de pe portiere sunt egale cu zero...poate ajuta la faza cu noroiul off road etc,dar din pacate in parcarile de magazine nu fac fata usilor de spate deschise larg de prostovani si dobitoace,in special acelora de Q-uri!Deci recomand parcarea in sir indian,chiar daca ai de mers pe jos mai mult...iti spun din experienta! ;) In rest iti doresc sa te bucuri din plin din ea! 
 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Protectiile laterale ar fi bine sa fie doar de design !!

Chiar si fara off road, dupa un timp apar "semnaturile" vecinilor din parcare. Te mai freaca usor o caruta, copiii cu bicicletele, ca doar nu circuli doar pe autostrada.

Acum 2 ani, a iesit unul cu spatele dintr-o parcare chiar cand treceam in dreptul lui - mi-a frecat aproape toata partea dreapta, a zburat oglinda.... Atunci am vazut ca protectia laterala a preluat partea de zgarieturi si a diminuat tasarea tablei (din pacate nu am facut poze).

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...