dust3radmin

Noul Duster Ce Va Fi Prezentat La Geneva 2017

92 posts in this topic

Se pare ca in cardul salonului de la Geneva Duster (pe langa celelalte modele Dacia) va beneficia de un upgrade cu urmatoarele caracetristici:

->un nou volan

->alt model de jante de aliaj

->una bucata nuanta de vopsea (gris islande)

-> o noua tapiterie

new_duster_geneva.jpg

new_duster_geneva5.jpg

new_duster_geneva4.jpg

new_duster_geneva3.jpg

new_duster_geneva2.jpg

new_duster_geneva1.jpg

8 people like this

Depinde de gust, mie nu-mi plac deloc jantele. In schimb e faina tapiteria su ornamentele portocalii precum si volanul

1 person likes this

probabli este o varianta Stepway editie limitata. Din ce am observat, contine elemente de design ce prefigureaza viitoarele modele. E si un mod de a testa preferintele publicului

Imi place tapiteria! Volanul l-am vazut deja in showroom si e foarte misto! Jantele arata foarte bine, daca mergi doar pe asfalt, eventual si marite la 17" :)

in 25 aprilie o sa imi vina masina dealerul mi-a promis ca o sa vina cu noul volan :P

1 person likes this

• Similar Content

• By huskyuk
      Acesta este prototipul Dacia Duster prezentat in 2010 la Salonul Auto de la Geneva.
      Duster a evoluat mult de la PH1 la PH2, si sa speram ca se va apropia din ce in ce mai mult de acest concept.
      Va las sa va bucurati de poze!

• By dust3radmin
      Postati aici detalii privind dealer-ul, comanda facuta, modalitatea de plata (cash / credit) si durata estimata de dealer pana la livrarea masinii.

Acest topic are ca scop informarea viitorilor cumparatori de Duster, sa stim la ce sa ne asteptam daca comandam un Duster si cum trebuie sa procedam.

Multumesc anticipat pt ajutorul vostru!
  • Recently Browsing   1 member