CosminSCR

Duster Connected By Orange 1.5Dci 4X4

43 posts in this topic

Salut prieteni.Acesta este Dusterul meu achizitionat in decembrie 2015 motor 1.5dci 110cp 4x4 connected by orange,nou. Am 40.000 de km intr-un an si nici-o problema pana acum.Sunt foarte multumit de el si nu ma asteptam niciodata sa-mi placa si ca o sa merg zilnic avand in vedere ca am un seria 6 2014 cabrio si un x5 credeam ca nu o sa ma urc prea des in el...dar se pare ca le-a lasat pe dreapta pe celalalte.In decurs de un an am mai facut mici modificari pe la el,sper sa va placa. :)

post-4825-0-51470600-1483990536_thumb.jpg

post-4825-0-96149000-1483990654_thumb.jpg

post-4825-0-95794500-1483990664_thumb.jpg

7 people like this

Bine ai venit pe [u][color="#008000"][url="http://www.forumduster.ro/"]forum[/url][/color][/u] , interesant ce zici referitor la celelalte masini pe care le ai, cu siguranta nu poti merge cu ele pe unde mergi cu Dusterul, asa e? :-) exceptand autostrazile...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Te-a cucerit nu-i asa? Bv, frumoasa masina.

Trimis de pe al meu Orange Neva 80 folosind Tapatalk

Bun venit!

Tare interesanta schimbarea de marca si impactul pozitiv adus de experienta avuta cu Dusterul. ;)

Masina arata foarte bine, imi place cum ai personalizat-o!

Este adevarat ca pe autostrada simt nevoia de mai mult,dar avand in vedere ca autostrazile la noi sunt foarte putine nu e panica.Merg pe drumuri foarte proaste zilnic si cu Dusterul ma simt mult mai relaxat fata de seria 6 de exemplu,la care am schimbat 14 anvelope runflat pe 20 in 1 an si jumatate.+ ca trebuia data comanda,nu aveai roata de rezerva,2 bari fata jante, in fine.Ma urc in Duster si n-am nicun stres,Unde e groapa acolo sunt si eu :)).

1 person likes this

Masina asta e facuta, daca vreti nascuta, pentru Romania, cu tara noastra se intelege foarte bine. S-ar parea ca si cu restul lumii, nu degeaba au depasit 1 milion de bucati :) Pacat ca nu o cumpara mai multi de la noi. Pe mine personal m-a incantat din toate punctele de vedere, sincer un best buy la ce ofera ;)

Edited by bogudoby