Cain

07.01.2017 Sambata - Mica Iesire Din Bucuresti - Zona Caldarusani - Promeneala & Zapada & Peisaje

20 posts in this topic

Salutare - am revenit cu imaginile (*topicul vechi rog frumos sa fie sters)

Am reusit sa iesim cu putina inima in dinti :baby: dupa panica TV... si a fost super fun :hyper:... pozele vorbesc de la sine cum arata imprejurimile Bucurestiului. Pana la urma ne-am trezit 2 Dustere, un SantaFee si o Kuga... :hmm:. Deasemenea nu o sa intru in povesti scrise de aventura :fear:.

Am observat ca Dusterul se descurca mai bine cu cei doar 2.5 extra centimetrii ai mei fata de OEM, ca anvelopele KO2 sunt mai bune ca AllSeasonurile de OEM si ca SantaFeeul si Kuga cu anvelope de iarna premium-late se tineau fara probleme de noi sau urcau fara stres. Deasemenea am fost foarte bucuros sa vad ca am tras la sufa 2KM prin zapda pe liber Dusterul cu Allseasonurile OEM unde nu facea fata - in rest s-a descurcat. Incidentele le-am lasat la sfarsit si sufa Iroman de 20m a avut un real succes la public.

PS. Nu am fost decat pe langa fonduri de vanatoare si marginea padurilor :) in orice caz iesi destul de bine in evidenta 4 masini prin zapada. Zicea un padurar "de ce dati domne asa in masinile astea" de parca erau bieti cai si le bateam noi cu biciu... :angel:

Un mic filmulet despre KO2:

Imi pare tare rau ca nu au putut mai multi forumisti sa vina.

1_zpsfewvlavz.jpg

2_zps9qcvhlv3.jpg

7_zpsiiujtber.jpg

8_zpsbsjcogzc.jpg

11_zpsj1j7jdso.jpg

16_zpszrfqifnc.jpg

5.1_zpsb2lkbmnt.jpg

3_zps7hohb8pl.jpg

9_zpshnznp0oy.jpg

4_zpsotroyxwo.jpg

5_zpsbr0i8fqo.jpg

6_zpscca5v27r.jpg

10_zpsadumbjxx.jpg

14_zpsok5ixe8r.jpg

20170107_133846_zpsaftscaol.jpg

20170107_155240_zps9tai9qbu.jpg

12_zpsousgbjoj.jpg

Edited by Cain
15 people like this

Cred ca n-ar fi cazul unui nou topic cu acelasi subiect... poti posta aici caci... nu-s decat 2 pagini.

PS: nu stiu de ce-mi zici mie sa-l sterg ca... asa cum nunpoti tu, nu pot nici eu sa sterg vre-un topic! Un user normal nu are aceste drepturi!

Ups. Am deschis deja. De ieri

Edited by Cain

Dupa ce am postat aici, am vazut si celalalt...

Si... uite-asa dintr-un topic care ar fi trebuit sa aibe propunerea, traseul propus si rezultatul iesirii, exista doua topicuri. Unul in care exista propunerea si traseul propus si... ATAT! Si unul care contine niste poze si cateva cuvinte s-atat...

Lumea, care va citi peste un an acest/acel topic, nu va priceme nimic din niciunul!

Poate admin-ul le da o unire si le lasa impreuna

Edited by danielcojocar
1 person likes this

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.