Sari la conținut

07.01.2017 Sambata - Mica Iesire Din Bucuresti - Zona Caldarusani - Promeneala & Zapada & Peisaje


Postări Recomandate

Imi pare rau ca nu veniti caci oricum nu dura mult comparativ cu alte evenimente.

Sa vina odata zapada aia mult vestita ca imi e teama ca ne ocoleste :) suntem la 20 km de Bucuresti si daca e foarte nasol o sa ne mentinem doar la traseele scurte. Plecarea o sa fie la 10:00 din parcarea Praktiker Voluntari si o sa dureze max 4 ore, deci pe la 2-3 suntem deja acasa infometati :)

Editat de Cain
  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 19
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Zile cu activitate crescuta

Top participanti la discutie

Postari populare

Salutare - am revenit cu imaginile (*topicul vechi rog frumos sa fie sters)   Am reusit sa iesim cu putina inima in dinti dupa panica TV... si a fost super fun ... pozele vorbesc de la sine cum ara

Salutare,   Avand in vedere ca Vineri se pare ca o sa ninga... am hotarat sa fac o iesire Dusterista! in Nordul Bucurestiului pe traseul meu favorit de promeneala. Traseul are cam 90km dus intors di

Le-am merguit.

Posted Images

Cred ca n-ar fi cazul unui nou topic cu acelasi subiect... poti posta aici caci... nu-s decat 2 pagini.

PS: nu stiu de ce-mi zici mie sa-l sterg ca... asa cum nunpoti tu, nu pot nici eu sa sterg vre-un topic! Un user normal nu are aceste drepturi!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa ce am postat aici, am vazut si celalalt...

Si... uite-asa dintr-un topic care ar fi trebuit sa aibe propunerea, traseul propus si rezultatul iesirii, exista doua topicuri. Unul in care exista propunerea si traseul propus si... ATAT! Si unul care contine niste poze si cateva cuvinte s-atat...

Lumea, care va citi peste un an acest/acel topic, nu va priceme nimic din niciunul!

Poate admin-ul le da o unire si le lasa impreuna

 

Editat de danielcojocar
  • Like 1
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...