77Dan

Bf Goodrich At Ko 225/70 R16

6 posts in this topic

Se vând cauciucurile din titlu, folosite 10-15000 km.Doua au 1 cm și doua 0.9 cm carne pe ele. Fără probleme; cred ca unul a avut un cui pe mijlocul caii de rulare, fără urmari după vulcanizare. DOT4113. Au fost folosite pe masina mea cca 90% asfalt și restul off road, acesta fiind motivul pentru care le vând. Prețul este aproximativ 1/2 din prețul de noi acum, adică 1200 pentru toate - atentie sunt 225/70. Jantele nu se vând, evident :)

0722662222

Deocamdată sunt puse doar aici. Se pot vedea fără obligații la mine acasă, sector 3, zona Câmpia Libertății- Baba Novac.

post-2732-0-99397900-1482149111_thumb.jpg

post-2732-0-56322200-1482149204_thumb.jpg

Le-am pus și pe olx, deci nu cred sa mai stea mult. În concluzie, dacă le doriți, faceți o oferta decenta cat mai curând. Mi-ar plăcea sa le dau în gașca, pentru ca chiar merita, dacă ieșiți mai des ca mine de pe sosea.

M-am gândit ca s-ar putea sa ma trageți de urechi, dar n-am mai putut face edit și am realizat ca felul cum am formulat anunțul da impresia ca prețul e fix. Sorry!

La multi ani in loc de UP! :ahappy:

Cineva a intrebat de ultimul pret: 1000 lei si cumparatorul plateste scoaterea anvelopelor de pe janta.

Daca nu scot banii astia pana trece iarna, le pun inapoi pe masina si le folosesc in continuare mai mult decat merita pe asfalt.

S-au dat, se poate închide, mulțumesc!

• Similar Content

• By dust3radmin
      Haideti sa postam ce anvelope cu valente offroad v-ati dori sau aveti deja pe masina.

Am pus ochii pe o anvelopa Toyo Open Country A/T

Specificatii:

-dimensiuni compatibile duster : 215/70/R16
      -tip A/T All Season

Comportament rutier (calificative 1-5):

-uscat - 4 din 5
      -ud - 4 din 5
      -offroad - 4 din 5
      -durata de viata - 5 din 5
      -zgomot rulare - 3.5 in 5
      -amortizare zgomot - 3.5 din 5 (de ex. zgomotul produs la mersul pe macadam fata de alte anvelope)
      -zapada - 4 din 5
      -rezistenta la inaintare / coeficient rezistenta vs consum carburant - 3 din 5

Descriere:

-cale rulanta cu rezistenta ridicata la uzura (+40% fata de competitori)

-profil lateral agresiv pt aderenta crescuta in noroi sau zapada

-blocuri in forma de poligon si profil zig-zag pt aderenta crescuta pe zapada

-caneluri adancite cu sistem de autocuratare (ejecteaza pietrele), pt o aderenta crescuta in noroi

-sistem de legatura intre blocuri pt stabilitate ridicata, creste performanta la franare si reduce uzura ne-uniforma

Pret aproximativ: 450 RON/bucata

• By masiu
      Interesant...

http://www.dustercamp.ro/
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.