Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 58
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Daca faci offroad des, se recomanda sa-l reconditionezi si sa pui cruci mai mari. Daca un cardan OEM te-a tinut peste 100.000 km de ce sa nu iei unul nou, care sa te tina tot pe atat ? Magaz

Fiecare isi face calculele dupa cum ii convine mai bine. Mie mi-a dat cu mai putine virgule unul nou.   quarelin, am zis in al treilea post cum s-a manifestat la mine.

Eu, l-am schimbat la 98000 in garantie! Dac-ar fi fost sa-l schimb pe bani (si calculul lui @Furious Jay de 1900 (iau pretul dat de @masiu, nu ala dat de @JDm2006 de 2200) minus 1400, nu stiu cum ii

Posted Images

Pai... atunci e si mai simplu! Nu ti-ai luat unul de origine dar... ti-ai luat unul care nu-i la fel de rezistent! Acum, fiecare poate face socoteala dupa cum doreste dar, eu raman la parerea ca unul cu gresor si cruci mai mari este cu multe clase peste cel de origine

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Io... nu le stiu pe toate...! Da' stiu un lucru cert (care-l stie orice utilizator de 4x4)! Un cardan cu cruce cu gresor (crucea mai mare fiind un bonus) este mai bun decat un cardan cu o cruce cardanica fara gresor! Da' tu stii mai bine cand e vorba de doar 200 ron!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi bine si daca ai pricepe. Nu am negat ca nu ar fi mai bune alea cu gresor, nici nu am afirmat ca ar fi mai proaste, doar m-am legat de afirmatia "Nu ti-ai luat unul de origine". Nu tin minte sa fi fost cu mine la achizitie sau montaj sa vezi ce am cumparat si montat.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak pinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...