Sari la conținut

Insonorizarea habitaclului


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 38
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Usile le-am insonorizat si eu, tot cu silent coat. Am platit doar materialul, adica 10 lei coala. Nu stiu cate sunt intr-un pachet(probabil 40). Pe spate au intrat cca 20 coli si pe fata cca 15. Deci

Pentru cei interesați, am cerut si primit o oferta de Insonorizare: Buna ziua,   Recomandarea noastra sunt produsele de la SilentCoat deoarece imbina perfect calitatea cu costul.   Pentru insonor

Oare de ce nu ne orientam noi spre a da solutii in loc sa ne etalam aroganta ? Banuiesc ca stii foarte clar sau macar intuiesti raspunsul la intrebarea pusa. Si atunci intrevine dilema... ce rost ave

Am facut unele lucrari prin montarea pe spate a unor carenaje spate venite din rusia la comanda unei firme din cluj. Am curatat la spalatorie bine zona rotilor din spate, am dat cu vopsea hidroizolanta si apoi pus carenajele fara a le lua jos pe cele din zona din spate. Pot spune ca s-au potrivit perfect, eu am mai prins inca vreo 2 suruburi fata de singurul surub cu care a venit carenajul. In final am pus si aparatori pe spate. Anterior acestei operatii, am schimbat si beculetele lampilor plafoniere, numere si marsarier. In portbagaj am adaptat o lampa cu led din lidl de cre sunt super multumit. Iata cateva poze. Multumiri tuturor celor care postati pe forum . Sunt multe lucruri pe care le-am aflat de aici. Numai bine.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca tine neapărat de insonorizare (probabil mai ajuta si carenajele), insa as dori si eu un contact pt acea firma din Cluj. Multumesc anticipat.

Editat de Killer82
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu daca tine neapărat de insonorizare (probabil mai ajuta si carenajele), insa as dori si eu un contact pt acea firma din Cluj. Multumesc anticipat.

Au mentionat colegii...de novline era vorba. A cam durat asteptarea dar e altceva acum.

Editat de solarman
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...