Sari la conținut

Duster - Maner Pe Plafon La Sofer


Postări Recomandate

Salutare Dusteristi,

 

 

Nu stiu altii cum vad problema asta la volan, insa mie imi mai amorteste mana stanga la drum lung sau trebuie sa evit pragul plin de namol si sa ma salt inauntru cu Dusterul inaltat.... sau cand intru pe off-road simt nevoia sa ma agat de manerul de plafon. Si ca toate Daciile.... Dusterul nu are maner la sofer. Initial am intrebat si toti mi-au spus ca nu se poate ca nu sunt prinderi. Uite ca se poate, sunt prinderi si pot sa spun ca aduce o nota de relaxare la momentele enumerate mai sus.

 

Hope it helps :) - Poza atasata.

post-4805-0-62192200-1469689805_thumb.jpg

Editat de Cain
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 36
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Salutare Dusteristi,     Nu stiu altii cum vad problema asta la volan, insa mie imi mai amorteste mana stanga la drum lung sau trebuie sa evit pragul plin de namol si sa ma salt inauntru cu Dusteru

Alternativă utilă la mâner ar fi suportul de ochelari

Mânerul a costat 15 lei (origine),  Îți voi lăsa în privat nr de telefon de unde l-am luat. Montajul eu l-am facut, dar trebuie lucrat cu atentie deoarece acolo este si airbag-ul. Bafta!

Posted Images

Nu uitati de suruburile lui spacialiiiii... :) La auto Nesti unde l-am pus eu mi-a zis ca alea se comanda cu punga... cum au obtinut doar cat trebe nu stiu.

Editat de Cain
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca bine zici :) am pozat si atasat.

Nu le-am vazut personal, din ce am vbit la telefon. Totusi acum nu vad surubruile in factura, hmmm... poate au pus ei altceva.

post-4805-0-00343500-1469711471_thumb.jpg

Editat de Cain
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...