cristina_sto

Iesire Naturala Cu Dusteristii In Delta Dunarii 22-24 Iulie 2016

67 posts in this topic

Distracție plăcută! Poate ne vedem cu o altă ocazie!

cf2b0c2f8ed92c7e138dcdd8a54bca78.jpg

Unii au plecat in explorare pe apa. ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by cristina_sto
4 people like this

Se poate o poza cu tot grupul? Cand aveti timp,desigur! Distractie placuta!!

Distractie faina, everyone! Poate data viitoare, daca se aliniază planetele...

b1ee52f04b4e86aea7e1b73834f18875.jpg

O poza cu o parte din dusteristi!

Sent from my iPhone using Tapatalk

7 people like this

1 punct pt colegul din rândul #5 - pt cel mai ingenios mod de a descarca bagajele :P

• Similar Content

• By dusty2010
      Dragi Dusteristi,

dupa munti si dealuri, a venit si randul Deltei Dunarii sa o "cucerim" cu Dusterele!

va propun sa facem o iesire in Delta in zona in care se poate merge cu masina cat mai mult: De la Tulcea la Chilia Veche sunt cam 80 km de drum de pamant si piatra. Sunt de asemenea drumeaguri care merg spre canale unde putem sa inmuiem o undita in apa...

va propun un chestionar la care sa raspundeti atat in legatura cu aceasta propunere cat si cu data la care sa o realizam. In principiu e bine sa nu inaintam prea mult spre vara ca sa nu ne omoare tantzarii...

Ca si timing cred ca e ok sa plecam vineri dupa amiaza din Buc si sa innoptam la Tulcea. Sambata dimineata luam primul bac sa traversam la T. Vladimirescu si apoi pana la pranz sa ajungem la Chilia Veche sau in zona.
      Sambata la pranz mancam ceva apoi dam la peste, ne plimbam cu masinile prin zona sau ne plimbam cu barca (eu mi-as lua si barca cu mine).
      Sambata seara facem un gratarel si stam la un pahar de vorba.
      Cu cazarea cred ca unii putem sta la cort, altii dormi in masina si exista si o pensiune in zona la care cred ca trebuie facuta reservare din timp pentru cei care vor sa stea acolo.

Duminica dimineata devreme pescarii isi mai incearca norocul la peste iar ceilalti mai trandavesc pana pe la 9.00-10.00... Apoi, dupa micul dejun, mai facem o tura in zona si apoi plecam spre casa. Pranzul il putem servi pe drumul spre casa (poate la Tulcea).

Astept pareri, raspunsuri la chestionar si propuneri..
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.