Sari la conținut

Duster Laureate Family 4X2,1.5 Dci,110 Cv "thevolverine"


Postări Recomandate

Salutare tuturor!A sosit in sfarsit timpul sa atarn in cui condusul sportiv si viteza si sa trec la ceva mai batranesc in ton cu varsta!Asadar am optat dintre mai multe oferte de suv-uri sh care aveau acelas pret ca al unu Duster nou,totusi cu o mica retinere,sa merg pe mana unui Duster Laureate Family 4x2,1.5 dci,110 cv s&s E6 de culoare alba,mai exact bianco ghiaccio.Deci am ales versiunea de Duster de mai sus si optional Pack look cel cu 500 euro mai mult pentru geamurile fumuri,asta sa nu ma mai complic cu folii omologate si tampenii de documente aferente.Am mai luat separat cotiera cu 200 euro,dar in schimb am primit cadou moca roata de rezerva care este optional 100 de euro si care are dimensiunile normale cum sunt cele de pe masina,asadar am recuperat 100 euro de la cotiera!Ulterior mi-am dat seama ca era mai OK sa iau optiunea Pack look 2,cea cu 600 euro si asta doar pentru jantele din aliaj Dark Metal diamantate.In rest nu ma intereseaza optionale cum ar fi interior din piele,volan din piele + schimbator sau cruise control,chesti de care m-am lamurit cat sunt de utile pentru mine personal.In schimb mi-ar fi placut sa am camera marsarier...in viitor ii voi monta una,dar dupa ce imi mai iau restul de chestiuni care sunt prioritare.

Editat de TheVolverine
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 88
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Am reusit in sfarsit astazi sa-mi fac timp sa fac cateva poze!

Salutare tuturor!A sosit in sfarsit timpul sa atarn in cui condusul sportiv si viteza si sa trec la ceva mai batranesc in ton cu varsta!Asadar am optat dintre mai multe oferte de suv-uri sh care aveau

Dupa ce le-am examinat atent,am ajuns la concluzia ca sunt si astea teapa,deci le-am pus la pierderi langa suportii de numar,antene si husele de  scaun testate pana acum!Asa ca m-am suparat si mi-am f

Posted Images

Salut,

Poze pot pune doar saptamana viitoare pentru ca masina se afla inca la o reprezentanta Renault din Roma si doar pe Marti /Miercuri e gata si imatricularea de care se ocupa tot ei.Deci doar atunci mi-o poate aduce acasa dealerul de la care am cumparat-o (chestiune de asigurare rca :fear: ).

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este un kit pentru fumatori (scrumiera si bricheta),pentru care platesti separat!Am inteles ca ar costa in jur de 40 de euro!!!Nu stiu cum e in tara cu preturile,dar aici se jongleaza cu ele in functie de echipare:Ambiance,Ambiance Family,Laureate si Laureate Family.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In sfarsit astazi am facut si eu un drum pana la un carrefour situat la vreo 7-8 km de mine...sunt foarte multumit cum merge dusterul,numai ca de doua ori am avut impresia ca s-a oprit motorul...m-am uitat rapid la turometru si am vazut ca merge!!!O senzatie tare ciudata,parca s-a auzit si un zgomot in momentul plecarii din loc,era un pic de panta,sa fie chestiunea asta de start & stop?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...