Sari la conținut

1.2 Tce Pofticios De Ulei


Postări Recomandate

In calitate de initiator al acestui topic ma consider jignit prin compararea cazului meu cu cazul "Elodia" si solicit moderatorului acestei sectiuni a forumului sau administratorului acestui forum aplicarea sanctiunilor corespunzatoare! Avand in vedere ca aprecierea unora fata de postarile mele la acest topic este mai mult decat bagatelizata, voi reveni cu concluzia acestei spete la finalul ei. Imi cer scuze daca am deranjat lumea cu prea multe detalii tehnice ale producatorului Renault!

 

Trimis de pe al meu Lenovo K33a48 folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 960
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Nu imi vine sa cred reactiile si concluziile unora despre forum , dar asta e, nu poti sa te intelegi cu toata lumea, unii chiar au idei fixe si atunci cel mai bine este sa renunti la efoturile de a-i

@stefanudrea te rog sa te calmezi si sa postezi pe forum , in speta in acest topic, numai cand vei avea date concrete, pana atunci iti recomand sa nu mai postezi informatii partiale sau fara surse, de

Ei na, este evident ca deja te-ai angajat, dar nu asta e ideea.   Parerea mea prietenesca, simpatizanta si pe deplin interesata: presupunand ca ar exista buna intentie si receptivitate din partea as

Posted Images

@stefan, cred ca multi colegi asteapta detalii concrete (am vazut ca ai postat linkuri la ziare online insa cand afirmi ca TOATE motoarele 1.2 TCe sunt afectate trebuie sa vii cu ceva mai serios - de pilda, cu ce versiune a softului de injectie se corecteaza problema amintita de tine? care piese sunt pasibile de a ceda in plus?).

 

Remarca de a verifica uleiul si a nu se baza pe indicator e una foarte utila si de bun simt. Pentru restul insa ar fi nevoie de ceva detalii, sau daca nu e inca momentul poti specifica asta si revii cand poti.

 

#parereamea #numazicnudaucuparu

Editat de Killer82
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 4 weeks later...
  • Mak unpinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...