Sari la conținut

1.2 Tce Pofticios De Ulei


Postări Recomandate

Hooooo...exact ce ziceam. Nu mai intru, stati linistiti, acum am inteles . Forumul este pt. Dacia Duster (rolls-royce). Ghinionul meu, eu am ( si inca vreo 10-15) dacia duster lighean gaurit. Scuze!!! cred ca asta e motivul neintelegerilor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 960
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Nu imi vine sa cred reactiile si concluziile unora despre forum , dar asta e, nu poti sa te intelegi cu toata lumea, unii chiar au idei fixe si atunci cel mai bine este sa renunti la efoturile de a-i

@stefanudrea te rog sa te calmezi si sa postezi pe forum , in speta in acest topic, numai cand vei avea date concrete, pana atunci iti recomand sa nu mai postezi informatii partiale sau fara surse, de

Ei na, este evident ca deja te-ai angajat, dar nu asta e ideea.   Parerea mea prietenesca, simpatizanta si pe deplin interesata: presupunand ca ar exista buna intentie si receptivitate din partea as

Posted Images

Sunt totusi curios de ce se lasa asteptata reactia asociatiei! In plus, e interesanta propunerea lui @dust16v! Sau indraznesc prea mult?

 

Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

Editat de stefanudrea
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hooooo...exact ce ziceam. Nu mai intru, stati linistiti, acum am inteles . Forumul este pt. Dacia Duster (rolls-royce). Ghinionul meu, eu am ( si inca vreo 10-15) dacia duster lighean gaurit. Scuze!!! cred ca asta e motivul neintelegerilor.

 

Cu atitudinea asta nu o sa vinzi niciodata "elefantul ala" zise Itizic! :P

Editat de vsebas
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hooooo...exact ce ziceam.

 

Nu rezolvi nimic asa. Cel mult iti iei o "pedeapsa" de la admin.

Este un de discutii, fiecare cu parerea lui. Ce importanta are "culoarea politica" ?

 

Atata timp cat respecti regulamentul forumului cred ca nu are nici o relevanta .

 

Si da pentru mine Dusterul = Rolls-Royce ! Ca atat imi permit.

 

Si nu am reusit sa ii gauresc decat o anvelopa, chiar daca m-am straduit la mai mult...

 

Oricum discutiile astea nu isi au loc aici ....

Editat de dust16v
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul si in primul rand multumesc pentru acceptul in acesta comunitate, multumesc deasemenea pentru sfaturile primite, multumesc pentru acesta platforma, multumesc Dacia pentru aceasta masina minunata.

 

Am totusi o neclaritate

 

2.nu te astepta sa iti rezolvam problemele de ordin mecanic sau juridic, NU O VOM FACE pt ca nu suntem nici organizatie, nici ONG, existam DOAR ONLINE

 

Inteleg ca existati nu doar online, din moment ce faci parte din asociatie. Asociatie cu caracter juridic care apara interesele posesorilor de Duster.

 

Din cauza asta am intrebat cum se poate intra in acesta asociatie deoarece ma simteam mult mai confortabil in fata unor eventuale probleme, preturi bune in service-uri, dar si pentru socializare , poate reuseam si eu sa dau o mana de ajutor la organizare IND-urilor, intr-un cuvant sa fac parte dintr-o asociatie faina.

 

Rezumand

 

1. Cum poti sa aderi la asociatia ADC.

2. Acesta este raspunsul oficial in cazul colegului nostru ?

 

Multumesc.

 

PS: Imi cer scuze pentru off-topic.

Editat de dust16v
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu imi vine sa cred reactiile si concluziile unora despre forum , dar asta e, nu poti sa te intelegi cu toata lumea, unii chiar au idei fixe si atunci cel mai bine este sa renunti la efoturile de a-i face sa vada realitatea.

 

 

Offtopic, insa ma simt dator:

 

In alta ordine de idei, nu stiu ce asteptari au unii membrii de la acest forum , sa va explic anumite aspecte si sa va spun ce primiti:

 

 

 

1.platforma INDEPENDENTA de exprimare a laudelor, frustarilor si altor pareri ale posesorilor si iubitorilor de Dacia Duster, totul in conditii civilizate si conform regulamentului

 

2.este o platforma gratuita sustinuta financiar de un salariu, nici macar de cateva reclame, pt ca nu acopera cheltuielile, totul este sustinut din pasiune, asta pana iti mucifica cate unii tot cheful si dragostea pt Duster, de iti vina sa dai cu forumul de pamant

 

2.nu te astepta sa iti rezolvam problemele de ordin mecanic sau juridic, NU O VOM FACE pt ca nu suntem nici organizatie, nici ONG, existam DOAR ONLINE

 

3.poti insa sa primesti sfaturi mai mult sau mai putin avizate, insa TU esti raspunzator de actiunile si deciziile tale

 

4.vrei sa iti rezolvi problemele cu masina? te poti inscrie intr-o organizatie sau iti poti angaja un avocat, sau faci uz de garantie, unde tine (as se citi tzine), nu tine scoti bani si o bagi in service (de cartier, service Dacia sau cum deicizi tu), in rest putem discuta si da cu parerea

 

5.poti avea parte de iesiri in natura cu gasca sau diverse evenimente mai mult sau mai putin organizate

 

6.te putem sprijini NUMAI MORAL, in rest esti pe barba ta cum se zice, nu iti suntem datori cu nimic si nici tu noua.

 

7.daca ai ceva impotriva forumului fara sa expui motive si dovezi, doar sa aduci injurii si afirmatii care nu sunt justitifcate si fondate, TE RUGAM SA PARASESTI ACEASTA COMUNITATE, aici nu este nici stadion, nici greva de sindicat, nici piata.

 

8.in ultimul rand, este o proprietate privata, guvernata de un regulament, foarte relaxat zic eu, in care poti discuta constructiv , in contradictoriu insa conform mentiunii de mai sus (pct 7).

Am inteles doar 2 variante: moral sau te rog paraseste comunitatea? Sau moral si te rog paraseste comunitatea?

 

Trimis de pe al meu LG-D855 folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@stefanudrea - tu intelegi doar ce vrei, mai citeste odata, nu scoate cuvinte din context, ca se intelege altceva.

 

 

Deci, am scris asa :

 

7.daca ai ceva impotriva forumului fara sa expui motive si dovezi, doar sa aduci injurii si afirmatii care nu sunt justitifcate si fondate, TE RUGAM SA PARASESTI ACEASTA COMUNITATE, aici nu este nici stadion, nici greva de sindicat, nici piata.

 

 

sa imi spui ce nu ai inteles, eu zic ca este f clar.

 

 

@dust16v - forumduster nu este tot una cu asociatia club duster, atentie, a nu se confunda!

 

forumduster a creat aceasta comunitate, apoi s-a infiintat asociatia club duster, care isi prezinta pe forum programul sau, deasemenea am colaborat la IND-uri.

 

Deci inca odata, FORUMDUSTER NU ESTE ACD, doar ofera suport pt ACD, sau colaboram.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Mak unpinned this topic

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...