Jump to content

Parteneri forumduster.ro

Trasee Langa Iasi

• Please log in to reply
6 replies to this topic

#7 Sandel

Sandel

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 56 posts
  • Imi doresc un Duster

Posted 19 November 2016 - 04:01 PM

Mie imi place Dusterul si chiar mi-s dori unul.
Din punct de vedere financiar a trebuit sa ma limitez la Sandero Stepway. Ce putem face ... "fiecare se intinde atat cat ii este plapuma".
Si cu acest modest bibiu merg si eu pe unde pot.
Am vazut filmuletul si am admirat Dusterul, in schimb BMW-urile nu-mi plac.
Poate ca am asa o idee preconceputa, dar consider ca BMW -ul este masina nesimtitului.
Iata de ce: daca este sa ma depaseasca o masina pe partea dreapta in oras - aia este un BMW. Daca se intampla sa-mi taie unul fata - ala este un BMW. Daca se intampla sa nu-mi acorde o masina prioritate - aia este un BMW, etc, etc, etc.
Iar daca soferul BMW-ului este un tinerel de 20-25 de ani care are telefonul lipit de ureche cu Picatura si mai are si tigareta infipta in bot - combinatia este catastrofala.
Sper ca nu este nici un posesor de BMW prin preajma. Si chiar daca ar fi, tot nu ar putea sa mearga cu BMW-ul lui pe unde am mers eu cu Sandero.

Iasul este o zona plina cu surprize. Imi aduc aminte ca intr-un an, la inceputul lui Martie, in oras se topise zapada iar la Hadambu era iarna in toata regula cu zapada de 30 de cm in zonele neumblate.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Sponsori

Esti nou pe forum ? Click aici pt a te inregistra!

Don't speak Romanian? Select your lanugage from top right side! You may want also to register as a member, click here!