Sari la conținut

Dacia Duster - culori disponibile


Postări Recomandate

nu mai este in oferta albastrul mineral. Arata bine. Oare de ce dispar unele culori chiar cand ai nevoie de ele si pe urma apar dupa 6 luni de la cumpararea masinii. La un moment dat au disparut si de la logan unele culori, cred ca albastrul mineral era intre ele iar acum a reaparut.

 

Si ce ar fi asa de greu daca tot le mai ramane ceva vospsea de la logan sa vopseasca si dustere in alte nuante?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 46
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Culori disponibile Dacia Duster:   Nemetalizate: Blanc Glacier, Bleu Navy   Metalizate: Gris Platine, Gris Basalte, Bleu Mineral, Noir Nacre, Brun Cajou

In sfarsit a venit .

Le-a fost frică de procesele cu Apple…

Posted Images

  • 4 months later...
  • 8 months later...

S-a vopsit duster roşu? Am văzut 2 în weekend; una roşu pasion cu bări negre, la Vidraru cu nr B51KK?, apoi una în Bucureşti de la firma RodBun dar parcă nu era nuanţa de la Dacia

Se poate comanda duster cu o culoare, disponibilă la alte modele Dacia, bineînţeles contracost?

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am vazut eu un Duster galben, parca ziceai ca e TAXI. Evident nu era taxi.. dar cel mai probabil era colantat cu folie..

 

Oare cat costa colantarea pentru o masina intreaga ? Vad ca multe firme iau masinile albe, adica nu mai dau cei 350 euro pt vopsea metalizata - si apoi le colanteaza....

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...