dust3radmin

Dacia Duster - culori disponibile

47 posts in this topic

aha...dar orice interventie asupra masinii la un alt service nu influenteaza garantia??? sau nu pot sa o vopsesc dupa achizitie tot la dacia??

si la intrebarea mea tot nu ati raspuns...pls

nu stiu daca se ofera garantie pentru vopsea, insa trebuie vazut in cartea masinii pentru ce se ofera garantie sau trebuie intrebat un dealer.

Eu am o nelamurire!!! Care este treaba cu vopseaua metalizata speciala care poate fi comandata la extraoptiuni si costa vre-o 300 de euro??? Adica cum??? ,metalizata extra???, ce este asa special la vopseaua asta??? Poate stie cineva sa ne lamureasca si pe noi.

Sunt vopselele metalizate:

• Gris Platine
  • Gris Basalte
  • Bleu Mineral
  • Noir Nacre
  • Brun Cajou

Cu alte cuvinte, ca să nu plăteşti suplimentar, nu ai prea mult de ales: Blanc Glacier sau Bleu Navy.

Sau … roşu:

duster_c46f7dc492.jpg

Sunt vopselele metalizate:

• [*:hzgiortd]Gris Platine
    [*:hzgiortd]Gris Basalte
    [*:hzgiortd]Bleu Mineral
    [*:hzgiortd]Noir Nacre
    [*:hzgiortd]Brun Cajou

Cu alte cuvinte, ca să nu plăteşti suplimentar, nu ai prea mult de ales: Blanc Glacier sau Bleu Navy.

Sau … roşu:

duster_c46f7dc492.jpg

nu m-ai inteles. exista la extraoptiuni vopsea metalizata ,,duster,, care costa vre-o 300 de euro in plus fata de vopseaua metalizata pe nuantele care le-ai enumerat mai sus.

Este exact plusul de valoare care îl are alegerea unei nuanţe metalizate. Dacă mai adaugă o dată suma, e o eroare în configurator. Ceva asemănător este şi la alegerea ESP care este condiţionată de Volan îmbrăcat în piele. Unora li s-a adăugat valoarea opţiunii de volan, altora nu. Depinde de dealer.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.