Sari la conținut

Proaspat Proprietar Duster 1.5 Dci 4X2 Laureate Gris Platine


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 101
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Zile cu activitate crescuta

Top participanti la discutie

Postari populare

Azi 18 iunie este o zii mai speciala pt dusterul meu.Am trecut de 40.000 de km si am montat folii pe geamurile spate de 15 % . Aproape am uitat ca becurile h7 din fabrica au fost inlocuite cu Osram ni

A venit masina.. ce va pot spune dupa nici 100 km ca este total alta masina fata de vechea generatie.. este Duster 2 nu facelift si ph3  dupa parerea mea.. cu ph2 am umblat 2 ani si 30.000 k

poze de la I.N.D 11 Giroc..

Posted Images

Mak   

M-am saturat s-a tot cumpar jenti cu cauciucuri separat. Mai am 20 de jenti acasa la 5 masini..

Oricum la noi a nins de 2 ori iarna asta..

Iar despre michelin crosclimate numa de bine am auzit, si vreau neaparat s-a incerc.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

poze de la schimbul de pneuri ...

sunt foarte curios de   michelin crossclimate   

bridgestone urile sunt la vanzare pe bursa si olx..

20180319_131325.jpg

20180319_131501.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu are legatura cu noua ta masina(foarte draguta by the way, sa o stapanesti sanatos si fara probleme :) )dar sunt curios cum sta acum treaba cu jantele pe 17 pentru Dusterele care nu au venit oficial echipate cu aceasta dimensiune. Sunt trecute acum la orice Duster in talon ca dimensiuni acceptate ? Sau este vreo tiganie in care sunt trecute doar la cele care vin cu jante pe 17 iar pentru restul daca isi pun pe 17 si ii opreste politia sunt ca si pana acum pe barba lor...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt curios. Inca nu am talon, am numere rosii, dar cand vine ma uit dar mai bine cineva cu duster nou poate s-a ne lamureasca.

Mersi de urari?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...