Sari la conținut

Bine V-Am Gasit!


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 48
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Astazi am fost si am semnat contractul (de credit)... Maine dau Logan-ul drept avans... Vineri este estimat ca am Duster-ul 1,5 Dci 4x4 Connected by Orange

Si cateva poze cu "argintul viu"

Daca nu ai mai avut sau nu te-ai dat inca (extensiv) cu un Duster, cel mai bine e sa il lasi "stock" o vreme, sa te inveti cu el, si (cazul ideal) sa mergi la un IND sau sa te intalnesti la ceva iesir

Posted Images

@tomcip, o masina produsa in urma cu doua luni ti se pare veche, sau de ce? Si de ce ai insistat sa ai masina produsa in 2016, a intervenit de curand vreo norma europeana ce se regaseste doar la masinile produse dupa 01.01.2016?

 

Pierzi un an la revanzare, masina e tot 2015, indiferent ca a fost produsa in ianuarie sau decembrie.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De acord cu ce a precizat fnicolau. Plus că mi se pare normal ca făcând achiziția în 2016, anul de fabricație să fiu același. În caz contrar, reducere. La moto se practică, din câte știu această politică.

 

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Reducerile se dau doar daca masina sta mai mult timp in parcul auto al reprezentantei (minim 6 luni parca). Garantia masinii incepe in momentul vanzarii asa ca nu afecteaza cu nimic daca e produs in nov, dec sau ian. Si la revanzare nu ai ce sa pierzi atata timp cat ai actele masinii si data la care a fost cumparata.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...