CristianDuster

Noul Duster 2017.va Place Noul Look?

49 posts in this topic

Am gasit azi dimineata un articol, Auto Expert, despre noul Duster unde apare si o poza cu noul Duster.Ce pareri aveti despre schimbarile anuntate?

P.S.Am incercat sa reeditez titlul care trebuia sa fie :Va place noul look? Dar nu stiu de ce nu am reusit.

Exclusiv_ Totul despre noua Dacia Duster 2017 - AutoExpert.pdf

Edited by CristianDuster

Eu cred ca va fi o a alta Marie cu aceiasi palarie ,mare modifivari nu va fi poate pe cele sub sigla renault care se vede clar este alt ceva duster rusia sau in america latina,etc.Este un pas de la 1310 cu aceliasi nume Dacia

Mie imi place cum arata Dusterul din articol. Cred totusi ca este doar o interpretare a unui artist grafic si ca nu asa va arata Noul Duster.

La specificatii, ma incanta sa vad 7 locuri si cutie automata.

Mie doar geamu' custode nu imi place cum vine. Putea fi aliniat si sus.

In rest, daca asta chiar o sa fie versiunea finala, mie imi place.

Mie unul nu-mi plac stopurile!Nu stiu cum vor arata farurile si masca anterioara .Totusi vad ca pasajele rotilor au deja protectiile din plastic pa care la gasim spre exemplu la Qashqai in serie dar la Duster trebuiau cumparate si aplicate prin lipire.

Pana la o noua aparitie, imi place mai mult cum arata modelul actual.Care continua sa aiba succes la vanzari ....si asta spune tot.

Deja am facut planul cu Loganul.Acum are 150.000 km. Cand ajung la 300.000 il duc la Rabla si mai iau un Duster.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.