Sari la conținut

Intalnirea Nationala A Dusteristilor Din Romania Editia Ix Reloaded, 19-21 Februarie 2016, Targoviste


Postări Recomandate

Sunt proaspat posesor de Duster asa ca iertati-mi nestiinta. Nu am mai luat parte de astfel de intalniri . Care e programul la aceasta intalnire? In afara de socializare, stat la hotel, mancat si tricouri, se mai intampla si altceva? multumesc

Pentru o edificare mai buna... exista in sectiunea Intalniri si Evenimente, topicuri de la fiecare IND. Acolo poti vedea si programe si poze si pareri despre ceea ce s-a intamplat la fiecare eveniment.

Un exemplu de iarna:

http://asociatiaclubduster.ro/wp-content/uploads/2012/02/Duster-Club-Moroieni-02182012-Low-Q-internet.mp4

 

Un alt exemplu de iarna:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PV6J63tVgEk

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 142
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Prima zi de... IND...   Duster 1,5 dci 4x4 PH1 125 CP + Rulota, PH2-110 CP - Via Tapatalk    

Un film pentru toti... Scuze pentru "profesionalismul" realizarii   Duster 1,5 dci 4x4 PH1 125 CP + Rulota, PH2-110 CP - Via Tapatalk    

Eu postez deocamdata ceea ce cred ca a fost punctul forte al acestei intalniri... o foto desprinsa dintr-o frumoasa filmare

Posted Images

Duster 4x4 Everyone este o asociatie formata din angajati Dacia si Renault care participa in Campionatul National de Off-Road, si la alte competitii. https://www.facebook.com/DUSTER.4X4.EVERYONE/. Pe langa participari la competitii mai organizeaza si Actiuni Umanitare.

 

Cat despre traseu sau trasee, nu sunt dezvaluite niciodata informatii inainte de eveniment. Va fi sigur o plimbare in coloana sambata si un concurs tip trial in ziua de duminica. Ziua de sambata se termina cu o traditionala deja petrecere. De obicei Dacia si 4x4 Everyone mai fac si niste prezentari.

 

Regulamentul de participare va aparea aici inainte de inceperea evenimentului.

 

Despre intalnirile trecute, cei mai in masura sa ofere feedback sunt participantii, care, de obicei, vin (sau isi doresc sa vina) si la urmatoarele intalniri.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru a-ti face o parere despre aceste intalniri cauta toate IND-urile de pana acum: exista filmari cu traseele in coloana, cu concursurile si, nu in ultimul rand, cu petrecerile. Iar colegii de la 4x4 everyone au adus de fiecare data un plus acestor intalniri (prezentarea variantelor "speciale" de Duster, lectii teoretice si practice de off-road).

Ramane sa hotarasti singur daca vei parcurge cei 300+300 km pt.a participa la intalnire.

post-2555-0-77725100-1453827345_thumb.jpg

In afara de acest intalniri oficiale bianuale, se mai organizeaza si asa zisele "iesiri campenesti" (cu cazare in natura pe timpul verii) unde se propun anumite trasee sau vizitarea anumitor zone. Am participat la majoritatea lor (incepand cu toamna lui 2013, de cand am devenit dusterist) si am ramas placut impresionat.

Atasat ai programul pt.2 dintre iND-uri ca sa-ti faci o parere.

Editat de 44CCI
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frumos asa era si la LoganClub am umblat prin toata tara cu MCV-ul meu ,adevarat ca acum sunt mult mai ocupat dar am sa incerc sa vin si eu.Chiar daca nu ma inscriu pe o lista deoarece nu stiu sigur daca vin poate ma cazez separat.sa inteleg ca nu se stie unde anume se tine intalnirea???merci

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Frumos asa era si la LoganClub am umblat prin toata tara cu MCV-ul meu ,adevarat ca acum sunt mult mai ocupat dar am sa incerc sa vin si eu.Chiar daca nu ma inscriu pe o lista deoarece nu stiu sigur daca vin poate ma cazez separat.sa inteleg ca nu se stie unde anume se tine intalnirea???merci

Se ia topicul de la inceput si se citeste! Informatiile sunt, pentru ianuarie, destul de concludente ;)

 

Duster 1,5 dci 4x4 PH1 125 CP + Rulota, PH2-110 CP - Via Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...