Sari la conținut

Intalnirea Nationala A Dusteristilor Din Romania Editia Ix Reloaded, 19-21 Februarie 2016, Targoviste


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 142
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Prima zi de... IND...   Duster 1,5 dci 4x4 PH1 125 CP + Rulota, PH2-110 CP - Via Tapatalk    

Un film pentru toti... Scuze pentru "profesionalismul" realizarii   Duster 1,5 dci 4x4 PH1 125 CP + Rulota, PH2-110 CP - Via Tapatalk    

Eu postez deocamdata ceea ce cred ca a fost punctul forte al acestei intalniri... o foto desprinsa dintr-o frumoasa filmare

Posted Images

Salut,

 

ca de obicei, intreb daca pot veni insotit de o familie de prieteni, adica (virgula) care sunt conditiile pentru participare fara auto + camera separata.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ca intotdeauna, camerele sunt rezervate pentru participantii la IND... Daca si... doar DACA la sfarsitul inscrierilor mai sunt camere disponibile atunci se poate cu toata lumea. Daca nu mai exista spatiu... atunci, cazarea trebuie cautata pe cont propriu. Cu masa se rezolva

 

Duster 1,5 dci 4x4 PH1 125 CP + Rulota, PH2-110 CP - Via Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa mai actualizam si lista celor inscrisi:

1. @ddalcu - Suceava

2. @77Dan - Bucuresti

3. @44CCI - Pitesti

4. @iahim - Botosani

5. @George1957 - Galati

6. @BlaueCorsa - Iasi

7. @melcu - Pitesti

8. @fnicolau - Galati

9. @dorucz - Bucuresti

10. @danielcojocar - Bucuresti/Deva

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt proaspat posesor de Duster asa ca iertati-mi nestiinta. Nu am mai luat parte de astfel de intalniri . Care e programul la aceasta intalnire? In afara de socializare, stat la hotel, mancat si tricouri, se mai intampla si altceva? multumesc

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Programul se va face si functie de conditiile meteo de la acea data, a scris Daniel mai sus.

De la IND-urile trecute, va fi un traseu de soft offroad ( sau mai serios, depinde de participanti) cu traseu alternativ pt. cei care nu doresc offroad si un trial, duminica, un traseu ales de organizatori care se va face contra cronometru.

Am avut placerea ca la IND trecute 4x4 Everyone sa ne prezinte cate ceva ( dusterele de competitie, ambulanta cu senile, etc)

Asa, in mare cam ce a fost, dar acum pot fi si alte surprize placute.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, suna f interesant si sunt entuziasmat ca exista astfel de intalniri . Trebuia sa fie ceva de cei pt 55 lei ./ masina vreo competitie ceva. Insa nu am citit nimic despre acest aspect. Nu stiu de ce nu gasesc detalii decat despre masa si cazare..... Un program simplu., un mic regulament de participare, lungimea si niste amanunte privind traseul, Ai amintit bine de prezenta 4x4 Everyone ( eu nu stiu cine sunt doar pot deduce contextual ), Presupun ca nu ar strica nimanui o detailere a evenimentului cu atat mai mult pt Dusteristii noi. Daca stim la ce sa ne asteptam poate ne incumetam sa facem 7-800 km pt participare .Multumesc si felicitari pt initiativa

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...