Sari la conținut

Module Coborâre-Ridicare Geamuri Din Cheia Originală - Ph2


Postări Recomandate

Am gasit azi pe cineva care ar putea sa faca module ce pot ridica/coborî geamurile din cheia originala a masinii. E vorba de aceste module:

 

 

Problema e la PH2, am vorbit la telefon cu cel ce le produce, si mi-a zis ca il costa cam mult conectica la ele, si nici nu prea a avut cerere deosebita, si nu prea îi renteaza să faca un singur set. Dar daca ar avea o comanda de mai multe, se poate discuta.

 

Eu vreau doua (fata/spate). Mai se inscrie cineva, sa vedem daca putem plasa o comanda comuna? Pretul cred ca e pe undeva la 100 ron/set, pot afla sigur pentru confirmare.

 

Deschid lista:

 

1. DonQuijote - 2 buc

 

P.S. Cine vrea, ca pana acum, copie lista si se adauga. Atentie, vorbim doar pentru PH2 (la PH1 e alta conectica, se poate deschide o alta discutie).

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt module plug&play inclusiv la Duster ph2, adică scoți mufa din buton, înseriezi modulul și gata.

 

Același tip de module îl am și eu, sunt programabile(inclusiv capătul de cursă se poate regla direct, fără surubelniță) la x apăsări pe închidere se ridică geamurile, ultima versiune știe să le și coboare, la fel programabil.

 

Nu sunt module ieftine, dar merită toți banii

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate sa il intrebe cineva, va rog, daca ghidusia merge pe CAN?

Adica daca am alarma pe CAN montata, merg in continuare modulele alea?

Admitand ca incui masina + alte ghidusii din pagerul alarmei, nu din cheia masinii (stoc).

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...