Sari la conținut

Schimbare Ceas De Bord Duster


Postări Recomandate

Le-ai scris degeaba.

 

Duster ph2 cu CAN deabia s-a lansat la ruși. Poza cu bordul de Duster e de pe un ph1.

 

TdB de mai sus e pentru mașini fără CAN, dacă se citea documentația se observa acest lucru

Putem totusi presupune ca vor face un upgrade la bordul oferit si pentru PH2-ul lor, care banuiesc ca va merge si la noi.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 38
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Va salut, Tocmai ce am primit GF890 crom, la pachet cu senzorii GF801 si programatorul GF910. Urmatorii pasi: - studiat documentatia (in rusa) si cu ajutorul unor colegi, sa ma dumiresc

Completări: La ruși ph1 arăta cam așa poza 1 iar ph2 ca în poza2.   Soluția cea mai elegantă nu și cea mai ușoară poza3, TdB de X98(Clio4) e plug&play electric, fizic mai trebuie convins și nec

Am primit raspuns de la rusi. Pentru PH2 trebuie modelul GF891 care este in prezent in teste. Se anticipeaza inceperea productiei de serie in Iunie anul viitor.

Posted Images

@t0rquemada: stii cumva ce ECU are Duster-ul 1.5 dci, euro 6, 109 CP (fabricatie: Nov 2015)? Mi-ar trebui aceasta informatie pentru ca sa-i intreb pe rusi daca au un bord compatibil.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am primit raspuns de la rusi. Pentru PH2 trebuie modelul GF891 care este in prezent in teste. Se anticipeaza inceperea productiei de serie in Iunie anul viitor.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 4 months later...

TdB de Clio4 RS are altă serigrafie, asta e de Clio4 comun.

Volanul e ăla original, prelucrat, altfel airbagul original (Dacia) nu se mai potrivea.

 

post-3685-0-79908400-1448887027_thumb.jpg

 

Dacă l-ai montat sigur: respect. Dacă l-ai și configurat singur: jos pălăria.

post-3685-0-11873700-1460355676_thumb.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...