Sari la conținut

Black Friday Pentru Dusterul Nostru!


Postări Recomandate

Si mie mi-a picat antena de cateva ori la IND9, dar a ramas blocata in perimetrul bare longitudinale - bare transversale (sa fie si ele utile la ceva, ca nu doar degeaba papa motorina).

 

Referitor la achizitii, am comandat "bocanci" de iarna Nokian inainte de Black F. Ar trebui sa le am de 1 Decembrie la iesirea de la Piatra Neamt, mai ales ca se anunta ninsori in zona. Si ca sa nu mai fie nevoie sa ma scoata lumea din zapada (ca la Olanesti), mi-am comandat si o pereche de lanturi.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 46
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Becuri Night Breaker + un aspirator auto Black&Decker de la emag.

Cauciucuri de iarna Barum Polaris 3 si jante !!!

Nu e neaparat la reducere, eu am dat anul trecut 220 pe ea tot de pe emag, si nu era nicun black friday. In schimb e o statie buna! Eu sunt foarte multumit de ea, si antenuta aia (de care facea misto

Posted Images

@huskyuk...ca sa nu fi singurul de care se rade, ca iti pierzi antena... iti cer o mana de ajutor pentru montaj... ca de, pana la urma cu ajutorul colegului @dtel m-am hotarat si am cumparat o statie http://magazin-stati...ml#.Vk-AL1XhDIV

S-o stapanesti sanatos, "colegu"! :) Sigur, cu mare drag! WE asta sunt plecat, dar daca vrei sa ne vedem intr-o seara sapt asta, sau sapt viitoare.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...