mugur

Interfata Bt Obd-Ii + Torque Pro + Renault Plugin (Duster Included)

22 posts in this topic

In service-urile dealerilor intra doar cu clip, si nu vad nimic. Paremi-se ca nu vad nici macar daca ai modificari pe soft-ul motorului (poate ne spune cineva cu remapare facuta de dok).

Confirm, cei de la Adras au Clip, ultima versiune, si nu pot vedea remaparea ECU facuta la Ceky.

Aha! Deci ai remapare! :)

Te-am vazut in 2 sambete pe langa autogara Militari cam in jur de ora 21 si ma miram ce sprinten esti. Ma gandesm ca doar ai talpa mai grea.

Gata cu offtopic!

Poate ne lamureste cineva care are addon-ul Renault Advanced daca se vede temperatura uleiului. Cei care fac addon-ul pretind ca se poate si la Duster. Am gasit pe net ca au reusit unii la un MeganeRs.

1 person likes this

Poate ne lamureste cineva care are addon-ul Renault Advanced daca se vede temperatura uleiului. Cei care fac addon-ul pretind ca se poate si la Duster. Am gasit pe net ca au reusit unii la un MeganeRs.

Nu imi apare nimic despre temp ulei in sectiunea RADV. Apar o multime de chestii dar nu temp.ulei...

Temperatura la ulei e estimată nu măsurată, apare în ecranul de citire stări și parametrii injecție în CLiP la PR877 (asta la TCe la dCi nu ma interesat).

Pe Clip nu se observă remaparea și nici ștergerea de erori; reprezentanțele nu au decât clip.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.