Sari la conținut

Interfata Bt Obd-Ii + Torque Pro + Renault Plugin (Duster Included)


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 21
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Aha! Deci ai remapare! Te-am vazut in 2 sambete pe langa autogara Militari cam in jur de ora 21 si ma miram ce sprinten esti. Ma gandesm ca doar ai talpa mai grea. Gata cu offtopic!   Poate ne la

Posted Images

In service-urile dealerilor intra doar cu clip, si nu vad nimic. Paremi-se ca nu vad nici macar daca ai modificari pe soft-ul motorului (poate ne spune cineva cu remapare facuta de dok).

Confirm, cei de la Adras au Clip, ultima versiune, si nu pot vedea remaparea ECU facuta la Ceky.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aha! Deci ai remapare! :)

Te-am vazut in 2 sambete pe langa autogara Militari cam in jur de ora 21 si ma miram ce sprinten esti. Ma gandesm ca doar ai talpa mai grea.

Gata cu offtopic!

 

Poate ne lamureste cineva care are addon-ul Renault Advanced daca se vede temperatura uleiului. Cei care fac addon-ul pretind ca se poate si la Duster. Am gasit pe net ca au reusit unii la un MeganeRs.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

Poate ne lamureste cineva care are addon-ul Renault Advanced daca se vede temperatura uleiului. Cei care fac addon-ul pretind ca se poate si la Duster. Am gasit pe net ca au reusit unii la un MeganeRs.

 

Nu imi apare nimic despre temp ulei in sectiunea RADV. Apar o multime de chestii dar nu temp.ulei...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Temperatura la ulei e estimată nu măsurată, apare în ecranul de citire stări și parametrii injecție în CLiP la PR877 (asta la TCe la dCi nu ma interesat).

 

Pe Clip nu se observă remaparea și nici ștergerea de erori; reprezentanțele nu au decât clip.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...