Sari la conținut

Cric universal Jemmy Jack pt offroad


Postări Recomandate

Chiar nu ai fost curios sa vezi cum functioneaza si daca o poate ridica? Sau daca rezista? Sau cum se pun acele cauciucuri sub perna si sub prag?... Lucru destul de dificil, chiar desumflat, mai ales cand esti suspendat pe burta pe zapada sau in nisip...

Eu am ridicat o Dacia Break cu omul din ea care aceelera motorul ca sa se umfle mai repede.

Dar si asa, o Dacie Break e mult mai usoara....

Oricum e bine sa-l testezi sa stii la ce te astepti.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Chiar nu ai fost curios sa vezi cum functioneaza si daca o poate ridica? Sau daca rezista? Sau cum se pun acele cauciucuri sub perna si sub prag?... Lucru destul de dificil, chiar desumflat, mai ales cand esti suspendat pe burta pe zapada sau in nisip...

Eu am ridicat o Dacia Break cu omul din ea care aceelera motorul ca sa se umfle mai repede.

Dar si asa, o Dacie Break e mult mai usoara....

Oricum e bine sa-l testezi sa stii la ce te astepti.

produsul e vandut de o firma din Germania si daca ei spun ca ridica 3,5 t ii cred. am mai cumparat de la ei si au produse de calitate.

eu sper sa nu am nevoie niciodata de el dar e bine sa fie acolo in portbagaj ca si solutie "in case of"!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...