Sari la conținut

Discovering Transylvania Trophy 2015 28-30 August


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 54
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Am reusit sa vorbesc la telefon cu Sebastian care mi-a clarificat anumite intrebari. Drept pentru care va aduc si voua la cunostinta raspunsurile. 1 Folia de protectie este necesara inclusiv la Clasa

Dragi prieteni. Noi, Comunitatea Dusteristilor, am primit o invitatie din partea organizatorilor D.T. Trophy de a participa la acest eveniment. Invitatia a fost facuta pentru a avea posibilitatea de

Inscris la Hobby. Poate reusim la sfarsit sa facem rost de traseele celor de la Standard si sa facem duminica una dintre ele - asa de proba... Daca tot am mers pana acolo

Posted Images

Am reusit sa vorbesc la telefon cu Sebastian care mi-a clarificat anumite intrebari. Drept pentru care va aduc si voua la cunostinta raspunsurile.

1 Folia de protectie este necesara inclusiv la Clasa Hobby (cerinta a regulamentului CNOR) Dar este permisa si confectionarea din saci de plastic (de gunoi)

2 Casca de protectie... este necesara (cerinta a regulamentului CNOR) dar asa cum am spus si mai devreme, este suficienta chiar si o casca de biciclist.

3 Anvelopele - Este permisa participarea cu AT-uri ba mai mult, merge chiar si cu MT-uri (rasuflu si eu usurat)

4 Datorita programului de munca eu am spus ca, de principiu, nu pot participa si la ziua de concurs de vineri si... mi s-a confirmat ca nu este nici o problema si.. pot intra in concurs de sambata (sigur ca nu voi mai avea aceeasi sansa de avansare in clasament) caci totul este legat de un eveniment care se vrea a fi o prieteneasca.

5 O informatie confirmata este ca taxa de participare la eveniment este 0 (ZERO) iar cine doreste cazare, se poate descurca pe cont propriu. Daca se doreste camparea cu cortul in baza centrala costul este de 10 ron/pers/zi iar costul mesei este de 50 ron/pers/zi

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, oficial ma oftic!!! Eu abia pe 29 ma intorc in tara :(

Daca stiam datele evenimentului din timp, faceam in asa fel incat sa fiu prezent, chiar daca veneam dupa un zbor de 18 ore.

Distractie placuta celor ce mergeti!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...