Sari la conținut

Casco La Duster


Postări Recomandate

Undeva, in josul paginii, scris marunt, se specifica faptul ca asigurarea CASCO GOLD se aplica daca reparatia se face intr-un service DACIA. Cu alte cuvinte, fransiza zero.

 

Vai, dar ce batran esti, poate pe vremea ta era corect. ;)

Tinand cont de numarul de mesaje pe care le ai (ti-am citit o parte din ele :console: ), pentru buna dispozitie a ta, iti si raspund: OK :angel: .

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 82
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Vai, dar ce batran esti, poate pe vremea ta era corect.

Un motiv pentru care unii useri de aici renunta la a mai intra pe forum este si aceste genuri de replici neadecvate

Masina era în parcare. Și după cum am zis, a fost reînnoire, s-a bazat probabil pe faptul că ar fi reparat orice avarii la momentul producerii lor, fiind în permanență acoperit de CASCO, si tot timpul

Posted Images

:D O glumă puțin cam deplasată...

 

Chiar dacă colegul nostru a încercat și de data aceasta (și cu mine) să facă pe micul Pruteanu, după cum ai observat, eu nu m-am supărat. I-am dat doar posibilitatea să-și lărgească orizontul cunoașterii printr-o recomandare de carte (cât trăim, învățăm).

 

Aș fi extrem de dezamăgit dacă nivelul discuției va scădea prin astfel de postări inutile.

 

Revenind la problema topicului, am o nelămurire privind „inspecția de risc”. Este obligatorie sau nu? Cum poate un client să știe (să verifice) dacă agentul care a făcut asigurarea a respectat în totalitate cerințele societății de asigurări?

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fără să vadă masina? şi să-i facă poze. Adică notate si eventualele componente avariate ale mașinii

 

Trimis de pe al meu SM-J500F folosind Tapatalk

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Masina era în parcare. Și după cum am zis, a fost reînnoire, s-a bazat probabil pe faptul că ar fi reparat orice avarii la momentul producerii lor, fiind în permanență acoperit de CASCO, si tot timpul la aceiași asigurator.

 

Trimis de pe al meu Huawei P8 Lite folosind Tapatalk.

 

 

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La urmatoare reinnoire de Casco daca vin inainte de expirarea politei nu mai e nevoie sa vin cu masina pentru inspectie.Asta mi-a spus tipa de la asigurari.

 

Editat de Micutzu666
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...