Sari la conținut

Postări Recomandate

Detalii tehnice ale unitatii: Android 4.4.2, procesor dual-core 1.20 GHz, 1 GB RAM DDR3, ecran capacitiv, rezolutie 1024x600, bluetooth.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 47
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Vin si eu cu o parere pe care multi o vor critica: nu vreau android sau alte jucarele din astea pe nimic din masina... medianavul asa cum e + RVC mi se pare ok (fara menavrus si alte jucarele); de ce?

Cred ca excesul de tehnologie e mai mult o dependenta decat o necesitate. Nu inteleg in ruptul capului, mergand de acasa la serviciu (80% din timpul de utilizare a masinii la fel ca cei mai multi dint

Istoria are tendinta sa se repete...pentru ca...oameni...   „Mult stimate domnule președinte, Viața țării noastre este tulburată de o nouă formă de transport care se numește cale ferată. După cum b

Posted Images

Playerele "Made in PRC" suporta comenzi pe volan rezistive (cum sunt la Opel, Ford, Hyundai) ; intre satelitul de Duster (Logan/Renault) si player trebuie obligatoriu un adaptor. Nu conteaza mufa originala a satelitului, oricum se taie la montajul adaptorului.

Multumesc, Vsebas !

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 2 years later...

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...