danielcojocar

Intalnirea Nationala A Dusteristilor, Editia Ix.

370 posts in this topic

Dragi colegi si prieteni.

Datorita unor chestiuni intamplate in ultima vreme (motiv pentru care nici nu am anuntat mai devreme acest eveniment) s-au intamplat ceva modificari in desfasurarea Intalnirea Nationala a Dusteristilor, Editia IX.

Asadar, evenimentul NU mai are loc in weekend-ul 19-21 Iunie in Zona Transfagarasan - Lacul Vidraru. Motivele sunt multiple dar, unul extrem de important este legat de costurile ce ar implica desfasurarea in acea zona.

Data evenimentului a fost stabilita de catre Asociatia Club Duster, impreuna cu Partenerul principal al evenimentului Dacia Romania, in primul weekend din luna septembrie. Adica, perioada 4-6 Septembrie 2015.

Locatia evenimentului a fost si ea schimbata si va fi in zona Cheile Gradistei.

Acest eveniment este realizat in asa fel incat participantii sa aibe parte de surprize maxime.

Ca mute evenimente organizate, vor exista si reguli care nu vor putea fi incalcate.

Asadar, surprize, reguli si alte informatii vor fi anuntate din timp pe acest topic.

8 people like this

Perfect. In weekendul 19-21 am de mers la o nunta si nu mai puteam ajunge. Si sunt si full cu examenele si disertatia in perioada aia. Al doilea pe lista!!!

Primu pe lista :D hai cu detaliile.

Tu 01, eu 02.....pastram traditia de la IND VIII:D

Nu va mai inscrieti asa pe liste... caci nu sunt valabile aceste liste. Listele se vor face atunci cand se vor confirma inscrierile.

Din pacate, de-a lungul timpului au fost facute socoteli pe baza celor care se inscriau pe astfel de liste si... cand ajungeam la inscrieri reale si participari, ramaneau doar 10%

Principalul este ca se organizeaza si foarte frumos ca editia a-IX-a se va organiza in luna a-IX-a.

2 people like this

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.