dacian

Duster 4X4 1,6 16V Vs Duster 4X4 1.2 Tce

100 posts in this topic

Jucaria 1.2tce 4x4 s-ar putea sa fie o mare inginerie. . Cuplul destul de mare la turatie joasa face toti banii in opinia mea. Cat o fi de fiabil in timp ramane sa ne zica proprietarii.

Asta e si parerea mea si asta va fi si realitatea. Pe mine varianta 1,6 fiind mai puturoasa ma avantajeaza deoarece ma limiteaza la condusul periculos. Stiu ca nu pot rezista tentatiei condusului sportiv asa ca m-am autocenzurat. Pe cand aveam audiul sline in nici doi ani puteam fi mort de vreo 5 ori. Cu fostul duster in doi ani si jumatate nu am avut nici o emotie.

P.S. Multumesc pentru urari.

Edited by dacian
1 person likes this

Eu te inteleg perfect am renuntat la 140 de cai de pe golf pentru 110 pe duster din acelasi motiv si plus de asta s-au scumpit si amenzile :))

1 person likes this

Eu te inteleg perfect am renuntat la 140 de cai de pe golf pentru 110 pe duster din acelasi motiv si plus de asta s-au scumpit si amenzile :))

No offece, dar 140 de cai e nr acceptabil de cai pt o masina decenta de rangul dusterului. Chiar nu mi se pare o putere asa mare. Deaia avem permise, sa controlam caii care ii avem fie ca sunt 60, 110, 140, 200, 740, 1001. La urma urmei si cu 60 de cai poti muri

Sent from my iPhone using Tapatalk

2 people like this

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.