Sari la conținut

Duster 4X4 1,6 16V Vs Duster 4X4 1.2 Tce


Postări Recomandate

  • Răspunsuri 101
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Neah, noi vrem dieselul de 1.6, benzinarii vor 2.0.

Acum vin de la dealer, am dat comanda de Duster Laureate 1.2 tCe 4x4....urmeaza sa imi zica care va fi termenul probabil de livrare.   Am comanda-o culoare alba, si ca optionale am adaugat: mediaNav

Am comandat asa: Laureate 4x4, 1,6 16V, euro5, gri platine, cruise si volan piele prin programul rabla 2015. Pretul final dupa scaderea tichetului este de 13.900 euro (excelent). Garantia este de 4 an

Posted Images

Fiecare cu parerea lui. Eu nu ma plang de 1.6. Dar daca le vedeti atat de fiabile, de ce nu va place consumul lor si puneti gpl?! :);)

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Citeam pe un topic extern unde discutau numai cei cu motoare 1,2 Tce. Fiecare avea consum diferit. Unii aveau 6,7 altii 9. Cred ca difera si de la masina la masina. Daca as fi cumparat 2 Duster cu aceeasi motorizare, probabil ca aveau consum diferit la acelasi stil de condus. Producatorul zice 6,3 dar nu o sa fie niciodata asa. Dar ptr mine e OK. Nu fac offroad, nu fac mai mult de 12000 pe an cu masina asta, si circul numai pe asfalt, in mare parte autostrada. eventual concediile anuale. Eu unul stiu ce am cumparat si nu ma plang

Editat de bmcpst
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...