bobcat

Cotiera Aftermarket Instalare

14 posts in this topic

La mine s-a decojit/crapat viniliniul care imbraca partea de sus a cotierei pe care o am si cum nici nu este foarte tapana(fiind un aftermarket pus de fostul proprietar insa prost fata ca cea prezentata aici neavand si partea metalica pentru prindere) cred ca voi apela si eu la cotiera pe care a prezentat-o bobcat.

Multumim pentru pareri si step by step instructions.

De unde ai cotiera si ce faza e masina ta?

Ce scrie in semnatura si la profil, phase 1 :)

Cotiera nu am nici cea mai vaga idee de unde este luata, era montata deja pe masina cand am cumparat-o acum 2 ani.

Eu am una pentru PH1 - masina 2010- si e foarte ok. Piciorul e din policarbonat si cred ca este si ramforsat. Marele avantaj la PH1 este ca are cosola mediana sau tunelul central prinsa in podea. Asta din cauza butoanelor de la geamurile spate. Diferenta de stabilitate intre cele doua tipuri de abordari de prindere face diferenta. Una mare. Cotiera o poti vedea in thred-ul pentru huse postat asatazi.

Nu-i problema, nu am vrut sa fiu rautacios.

M-am uitat acum la poze si arata ca a mea doar ca la tine vinilinul arata a fi ceva mai gros, cel putin asa mi se pare. A mea este varianta pe gri(nu imi place prea tare cum arata fata de restul interiorului dar cum spuneam asa am luat masina).

Edited by klaus

Cunoaște cineva un service in Bucuresti care se pricepe se monteze o astfel de cotiera ? :faceless:

• Similar Content

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.