Jump to content

Parteneri forumduster.ro
* * * * * 3 votes

Media Nav

media nav

• This topic is locked This topic is locked
330 replies to this topic

#7 Vlad

Vlad

Weekly Duster Member

• Members
  • 127 posts
  • Duster PH2 Diesel 4x4 110cp

Posted 19 January 2015 - 11:22 PM

Multumesc!

#8 OffWhite

OffWhite

Dedicated Duster Member

• Members
  • 267 posts
  • Nu posed Dacia Duster

Posted 20 January 2015 - 04:24 PM

Da si eu folosesc mp3tag, accepta si poze de marime mai mare. Rezolutia maxima acceptata a pozei e impusa de softul media nav. Dar stiu sigur ca pozele de 500x500 merg lejer.

Ceea ce face acest soft este ca salveaza poza aleasa de tine in fiecare piesa muzicala (selectate tot de tine). Deci introduci un album in suprafata de lucru a Mp3tag, si daca ai poza disponibila undeva pe calculator, atunci un click dreapta pe patratelul album art si selectezi add album art, dupa care se selecteaza poza dorita, OK. Cu asta gata. Dupa asta poza se poate sterge de pe calculator daca nu se mai doreste sa fie pastrata.

Edited by OffWhite, 20 January 2015 - 04:29 PM.

adBot

adBot
  • Dacia Duster diesel 4x4

forumduster.ro - pt pasionatii Dacia Duster

#9 Delu

Delu

Veteran Duster Member

• Members
  • 361 posts
  • Duster PH2 Benzina 4x4 1.6 16v 105cp

Posted 22 January 2015 - 04:23 PM

Ati incercat cumva, Media Nav vede si fisiere video? Nu am pretentii la filme, sunt suficiente videoclip-uri! Eu am probat la repede intr-o zi si....nimic! :(

#10 timekruzer

timekruzer

Addicted Duster Member

• Members
  • 599 posts

Posted 22 January 2015 - 04:33 PM

Softul stoc nu permite redare video. Mai demult exista alternativa Menavrus facuta de niste baieti rusi, dar li s-a inchis siteul. Dar vad ca a aparut un alt site in Turcia. Baga si tu "menavrus" in google si vezi ce se intampla :)

#11 Delu

Delu

Veteran Duster Member

• Members
  • 361 posts
  • Duster PH2 Benzina 4x4 1.6 16v 105cp

Posted 22 January 2015 - 10:26 PM

Caut, multam fain! :)

#12 tico98

tico98

Veteran Duster Member

• Members
  • 488 posts

Posted 01 February 2015 - 12:15 AM

Am vazut ca la renault logan si sandero, in Brazilia cel putin, au acelasi media nav ca la noi, doar ca softul pare putin mai destept : afiseza temperatura exterioara pe el si vede tot felul de date de la motor : gen consum si mod de conducere.
Ce e interesant este ca nu vorbim de r-link de pe clio/ captur ci exact de medianav.

Acum, problema se pune daca el e conectat la uch ca sa aiba datele respective si nu le afiseaza din soft sau la dacia nu are nicio conexiune la uch.

Attached Files

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Sponsori

Esti nou pe forum ? Click aici pt a te inregistra!

Don't speak Romanian? Select your lanugage from top right side! You may want also to register as a member, click here!