Vlad

Media Nav

348 posts in this topic

Da si eu folosesc mp3tag, accepta si poze de marime mai mare. Rezolutia maxima acceptata a pozei e impusa de softul media nav. Dar stiu sigur ca pozele de 500x500 merg lejer.

Ceea ce face acest soft este ca salveaza poza aleasa de tine in fiecare piesa muzicala (selectate tot de tine). Deci introduci un album in suprafata de lucru a Mp3tag, si daca ai poza disponibila undeva pe calculator, atunci un click dreapta pe patratelul album art si selectezi add album art, dupa care se selecteaza poza dorita, OK. Cu asta gata. Dupa asta poza se poate sterge de pe calculator daca nu se mai doreste sa fie pastrata.

Edited by OffWhite

Ati incercat cumva, Media Nav vede si fisiere video? Nu am pretentii la filme, sunt suficiente videoclip-uri! Eu am probat la repede intr-o zi si....nimic! :(

Softul stoc nu permite redare video. Mai demult exista alternativa Menavrus facuta de niste baieti rusi, dar li s-a inchis siteul. Dar vad ca a aparut un alt site in Turcia. Baga si tu "menavrus" in google si vezi ce se intampla :)

Am vazut ca la renault logan si sandero, in Brazilia cel putin, au acelasi media nav ca la noi, doar ca softul pare putin mai destept : afiseza temperatura exterioara pe el si vede tot felul de date de la motor : gen consum si mod de conducere.

Ce e interesant este ca nu vorbim de r-link de pe clio/ captur ci exact de medianav.

Acum, problema se pune daca el e conectat la uch ca sa aiba datele respective si nu le afiseaza din soft sau la dacia nu are nicio conexiune la uch.

post-2671-0-57000800-1422742500_thumb.jpg

post-2671-0-84294900-1422742512_thumb.jpg

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.