Sari la conținut

Eroare Grup Dacia Duster


Postări Recomandate

nu cred ca e vorba de o lipsa de calitate majora, la low costuri exista o minima calitate, tocmai asta e si filozofia, defect programat din pix, consumabil cu durata cunoscuta de folosinta, e o filozofie recenta :D.

 

buba cea mare este ca design ul e de asa natura facut incat sa iasa un lucru prost indiferent din ce l ai face, poti sa l faci si din titan tot prost e, in anumite conditii o sa ia apa si o sa se strice, la o utilizare normala spre gradinita nu sant probleme, puteau sa puna totul in cutia de viteze si statea si cardanul ala, nu se invartea in gol degeaba, dar ce stiu eu, ma bag peste succes.

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 81
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Draga dl. comanr,   Se pare ca iar ai prins ceva glas in a critica masinile pe care noi le avem. Sincer nu inteleg ce cauti pe acest forum ... doua topicuri diferite ... doua posturi in care criti

@capone, scrie in carte cand, cum si ce trebuie facut DACA te dai mai des prin vaduri de apa. Nu este precizat ceea ce vrei tu acolo... dar este precizat la cati km se face un schimb DACA te dai prin

se face o mica confuzie, grupul este ventilat,( o sa pun si o poza cu stutzul de ventilatie) dar ambreiajul electric nu este, putini stiu ca atunci cand vine vorba de cutii automate care au aceiasi co

Posted Images

in ceea ce priveste designul ...proiectarea mai exact e o treaba simpla: au luat ceva existent si l-au montat.Adica de la vechiul Nissan.

Daca ar fi facut ceva nou ar fi insemnat teste,costuri,etc.

E mai simplu sa montezi ceva existent..

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asa e, migratia de platforme tinde sa propage prostia cu mare succes, cand faci un lucru de la zero are doua sanse: sa iasa ceva cu adevarat bun sau un gunoi insa migrand platforme slabute nu inventezi nimic, propagi prostie, plimbi hartii, ai miscare in foaie.

Editat de comanr
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buba cea mare este ca design ul e de asa natura facut incat sa iasa un lucru prost indiferent din ce l ai face, poti sa l faci si din titan tot prost e, in anumite conditii o sa ia apa si o sa se strice, la o utilizare normala spre gradinita nu sant probleme, puteau sa puna totul in cutia de viteze si statea si cardanul ala, nu se invartea in gol degeaba, dar ce stiu eu, ma bag peste succes.

 

Nu prea inteleg ce vrei sa zici, adica si daca puneau ambreiajul multidisc in cutie, cardanul tot se invartea in gol degeaba...

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...