Sari la conținut

Cotiera Si Ornament Toba Inox - Ambele Origine


Postări Recomandate

Vand cotiera originala noua in cutie - 300 RON

si ornament inox toba, deasemenea nou -50 RON.

Doar cash si doar direct - nu trimit prin curier.

Eventual se pot retine prin plata unui avans de 50% in contul meu, pentru livrare la IND in februarie.

 

post-2732-0-81886000-1421234106_thumb.jpgpost-2732-0-87544800-1421234120_thumb.jpgpost-2732-0-03320700-1421234141_thumb.jpgpost-2732-0-50612500-1421234163_thumb.jpgpost-2732-0-36655800-1421234185_thumb.jpgpost-2732-0-07932900-1421234206_thumb.jpg

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • Răspunsuri 30
  • Creat pe
  • Ultimul Răspuns

Top participanti la discutie

Top participanti la discutie

Postari populare

Va rog nu mai poluati topicul de vanzare al unui produs. Daca vreti sa discutati despre accesorii dacia folositi topicul dedicat. Aici sau Aici sau Aici.   Rog RESPECT pentru colegii de forum .

Poluati topicul, va rog sa va abtineti de la comentarii in afara subiectului.

Daca il iei la ind ti-l iau eu

Posted Images

Cotiera este identica cu cea de pe masina mea (cumparata din reprezentanta), deci 99% e pentru PH2. Nu am vazut una de PH1 ca sa o pun alaturi ca sa fiu 100% sigur.

Editat de 77Dan
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Chinezii fac lucruri si bune si proaste. Depinde pentru cine le fac si la ce pret.

Breckner este totusi o firma germana. http://www.breckner-auto.de/ Cotiera este si pe site-ul firmei respective.

"Daca nu este de origine e ca si o facatura" Atunci de ce cumpara multi faruri, stopuri si alte componente auto facute de diferite firme care nu sunt de origine. Credeti cumva ca toate componentele Duster sunt facute de Renault?

Eu am vazut multe componente auto sau electronice de exemplu care nu sunt de origine dar sunt mai bune decat cele de origine.

Am dat acel link pentru cei ce nu sunt dispusi sa plateasca degeaba si foarte mult o "Firma" (Sigla). Se stie ca multe componente cumparate de la reprezentantele Dacia au preturi nesimtite ca sa vorbesc frumos si in nici un caz nu au legatura cu valoarea corecta a componentelor respective. Multe componente (accesorii) sunt cumparate de Dacia de la astfel de firme si dupa aia vandute la preturi foarte mari dar prezentate ca fiind de origine.

Tot la ei am gasit si presuri Duster care mi se par mult mai bune decat cele comercializate de Dacia. Au in plus exact ce le lipseste celor de la Dacia. Adica protejeaza si locul de sprijin al piciorului stang si locul de sub pedale, care se murdaresc destul de mult. Sunt si mai scumpe dar si mai mari.

http://www.bestautov...tip-tavita.html

 

Scuze pentru offtopic.

Editat de afaco
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este închis. Vă rugăm să deschideți un topic nou dacă doriți să postați pe forum.
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.



×
×
  • Creează nouă...