Sari la conținut

Duster Laureat, Gris Comete, 4X4, 110 Cp.


Postări Recomandate

Sunt posesorul unui Duster de aproximativ 1 an de zile si foarte multe informații despre acest autoturism le-am luat de pe acest , încă din perioada în care mă aflam în formarea unei păreri personale cu privire la ce urmează să achiziționez.

Având în vedere că unele date erau trunchiate, datorită faptului că nu eram membru, am decis să mă înscriu pe acest . Deci, bună ziua tuturor și un 2015 plin de împliniri.

Revenind la Duster, este un facelift din ianuarie 2014 de care sunt extrem de mulțumit. Nu este prima mașină pe care am deținut-o și inițial nu am vrut să îmi cumpăr 4x4, dar fiind proprietar de rulotă, se pare că a fost ceea mai bună alegere pe care o puteam face. După un an de zile de exploatare, sunt foarte mulțumit de alegerea făcută, de ceea ce oferă autoturismul prin performanțele sale.

Fiind nou pe , nu știu exact ce să mai scriu, dar voi răspunde bucuros întrebărilor dvs.

Vreau să mai adaug că eu sunt proprietarul filmulețului postat în secțiunea ,,Duster 4x4 1.5dCi 110CP si rulota,, și mă bucur că acesta a suscitat interesul unor membrii mai vechi ai acestui .

post-3635-0-03557200-1420986215_thumb.jpg

post-3635-0-93816900-1420986260_thumb.jpg

Editat de spiritdevacanta
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...