Sari la conținut

Camp profil utilizator adaugat - Adresa livrare


Postări Recomandate

Deci cu alte cuvinte, in mod absolut categoric eu nu vad cum as putea sa intru in posesia acestui sticker. Adresa mea de domiciliu este in Stockholm, Suedia iar in topicul dedicat acestor stickere scrie clar ca livrarea se va face la nivel national. Pe bune?? Adica in loc sa ne ajutam intre noi, ne punem bete in roate. Asta da comportament tipic romanesc. Imi pare rau sa-ti spun.

 

 

Sent from my iPhone 6+

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si ce vrei sa vin eu in Suedia? Sau sa te astept la aeroport sau cum? Ca nu inteleg.

plata online nu poti, livrare prin posta nu poti... eu cu ce sunt contra? Ti-am dat si varianta, te ajuti de un coleg de forum , ce e asa greu?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lucrez in Bucuresti iar locatia ta este Bucuresti, plata online pot face in mod normal nu primesc salariul prin PayPal ca sa utilizez acest serviciu deci daca vrei bani in cont, nici o problema, inteleg ca tu nu vrei sa platesti comisioane bancare sau mai stiu eu ce taxe ai avea de platit la stickerele alea, apropo sunt curios unde sunt facute aceste aptipilde de ai ales plata paypal, probabil US sau CANADA. In fine nu-i bai, daca e iti platesc si eventualele comisioane ca sa fie bine si sa nu fie rau :)

Sunt deschis si la alte abordari dupa cum vezi. Probabil am sa ma ajut cu vreun coleg daca este atat de imposibil ca doi adulti din acelasi oras sa se intalneasca intr-un anumit loc al capitalei la o ora convenita reciproc.

Gata nu mai adaug nimic, o seara faina!

 

 

Sent from my iPhone 6+

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ce de mentalitate...... Vrei un colet dai o adresa. Nu vrei sa iti dai adresa, intrebi de unde o poti ridica si punct. La ce foloseste atata ............ Oricum acolo scrie adresa de livrare si nu adresa de domiciliu. :)

 

later edit: dupa ce am citit modalitatea de plata, tind sa iti dau partial dreptate :)

Editat de magyari
Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 10 months later...

Salutare,

eu mi-am completat adresa de livrare si vreau 2 abtibilduri.

Nu am paypal si nici nu vreau sa-mi fac.

Exista posibilitatea de a achita ramburs coletul sau transfer direct in cont?

Daca da, as dori 1 sticker alb si 1 negru - nu stiu care se potriveste mai bine pe 16-le meu alb.

Multumesc

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
  • 1 month later...

Salutare!

 

Eu tocmai ce am ajuns pe forum si tocmai de aceea imi cer scuze daca intrebarea mea este sacaitoare (sunt convins ca s-a mai pus). Am cautat pe homepage-ul forumului caseta de unde se pot comanda stickerele si n-am gasit nimic. Asta sau am o problema cu vederea.

 

M-am uitat si prin topic-urile mai vechi pe aceasta tema, ori nu exista link ori am sarit fara sa vreau.

Ma poate ajuta cineva cu un link, o idee, ceva?

 

Multumesc!

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți începe deja să scrii comentariul și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, te rog, autentifică-te.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

Încărcare
  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


×
×
  • Creează nouă...